Povezane vesti

Izašao je na terasu, opsovao je neku ženu i krenuo da puca: Šok svedočenje čoveka koji je preživeo masakr na Cetinju

Izašao je na terasu, opsovao je neku ženu i krenuo da puca: Šok svedočenje čoveka koji je preživeo masakr na Cetinju

Kurir 16.08.2022
Pokušao je da upadne u moj dom, ali sam uz pomoć hrabrog policajca odbio napadača - priča Slobodan Vujačić o masakru na Cetinju kada je njegov komšija Vuk Borilović ubio 10 ljudi. Vuk Borilović (34) koji je u petak zavio u crno Cetinje, ali i… »
Deda dečaka ubijenih na Cetinju: Nije ubio samo unuke i snaju, ubio je sve nas

Deda dečaka ubijenih na Cetinju: Nije ubio samo unuke i snaju, ubio je sve nas

Nova 16.08.2022
"Nije ubio samo moje unuke i snaju, on je ubio sve nas", jecajući kaže Pero Martinović, deda Marka (8) i Mašana (11), koje je na Cetinju ubio pomahnitali Vuk Borilović (34) tokom krvavog pira prošlog petka. – Mojim unucima je otkinuo glavu… »
Misterioznih 5 detalja masakra sa cetinja i dalje plaše ljude! Mnogo stvari se ne uklapa, jedan poziv zbunjuje policiju

Misterioznih 5 detalja masakra sa cetinja i dalje plaše ljude! Mnogo stvari se ne uklapa, jedan poziv zbunjuje policiju

Mondo 16.08.2022
Četiri dana nakon strašnog masakra na Cetinju u Crnoj Gori u kojem je Vuk Borilović (34) ubio deset ljudi uključujući i dvoje dece, mnogi detalji ovog užasa su poznati, ali je ostalo nekoliko koji su i dalje misterija. Četiri dana nakon strašnog… »
Pet detalja masakra na Cetinju su i dalje nepoznanica: Ono što je masovni ubica Vuk rekao Milošu pošto mu je pobio celu…

Pet detalja masakra na Cetinju su i dalje nepoznanica: Ono što je masovni ubica Vuk rekao Milošu pošto mu je pobio celu…

Blic 15.08.2022
Tri dana nakon masakra na Cetinju, u kojem je ubijeno 11 osoba, a šest je ranjeno, cela Crna Gora, ali i kompletan region su u šoku, mnogi detalji tragedije su već obelodanjeni, ali su mnogi i dalje nepoznanica. Kako je “Blic” i prethodnih dana… »

Vesti dana »