Povezane vesti

"Da ojačamo crno-belu liniju": Igor Duljaj preuzeo filijalu Partizana i osokolio fudbalere: Ovde su igrali Saša Ilić…

"Da ojačamo crno-belu liniju": Igor Duljaj preuzeo filijalu Partizana i osokolio fudbalere: Ovde su igrali Saša Ilić…

Večernje novosti 16.08.2022
NOVI trener fudbalera Teleoptika Igor Duljaj izjavio je danas da će mu biti cilj da "optičari" ponovo budu prepoznatljiva baza u kojoj će stasavati igrači za prvi tim Partizana. FOTO: M. Vukadinović "Izuzetno mi je zadovoljstvo što sam, kao neko ko… »
Duljaj novi trener Teleoptika: Da se ojača crno-bela linija

Duljaj novi trener Teleoptika: Da se ojača crno-bela linija

Sport klub 16.08.2022
Novi trener Teleoptika od utorka je Igor Duljaj. Nakon što se Albert Nađ priključio stručnom štabu Gordana Petrića u Partizanu, Teleoptik je dobio novog šefa struke, Igora Duljaja. „Izuzetno mi je zadovoljstvo što sam, kao neko ko je prvenstveno… »
Igor Duljaj novi trener Teleoptika, Nađ se pridružio Petriću u Partizanu

Igor Duljaj novi trener Teleoptika, Nađ se pridružio Petriću u Partizanu

Nova 16.08.2022
Nije Partizan, ali jeste veliki test za Duljaja Nekadašnji fudbalski reprezentativac Srbije Igor Duljaj novi je trener Teleoptika, filijale FK Partizan, saopštio je klub iz Humske. Duljaj će na toj funkciji naslediti Alberta Nađa, koji se priključio… »
Duljaj po stupanju na novi posao: Baza za razvoj sjajnih, ne samo prvotimaca, nego i karijera!

Duljaj po stupanju na novi posao: Baza za razvoj sjajnih, ne samo prvotimaca, nego i karijera!

Hot sport 16.08.2022
Igor Duljaj je sastavni deo Partizana kako stvari stoje, a kako se Albert Nađ priključio stručnom štabu Gordana Petrića, nekadašnji vezni fudbaler je prekomandovan u trenera Teleoptika. Tim povodom je je za klupski sajt Duljaj govorio o svojoj novoj… »
Zvanično - Igor Duljaj novi trener Teleoptika!

Zvanično - Igor Duljaj novi trener Teleoptika!

Sportske.net 16.08.2022
Nekadašnji reprezentativac naše zemlje Igor Duljaj novi je trener Teleoptika. Kao neko ko je sam stasavo u Humskoj ulici, Igor Duljaj će provesti naredni period radeći i usmeravajući Partizanovu decu u Teleoptiku kako bi pojedinci dospeli do prvog… »
Duljaj na novoj funkciji: Razvojni tim Partizana pod njegovom komandom!

Duljaj na novoj funkciji: Razvojni tim Partizana pod njegovom komandom!

Hot sport 16.08.2022
Igor Duljaj je sastavni deo Partizana kako stvari stoje, a kako se Albert Nađ priključio stručnom štabu Gordana Petrića, nekadašnji vezni fudbaler je prekomandovan u trenera Teleoptika. Ovo je povratak u crno-beli tabor, jer je po dolasku Ilije… »
Igor Duljaj novi trener partizanove filijale! Bio je pomoćnik Savu i Stanoju, sad će raditi u trećoj ligi!

Igor Duljaj novi trener partizanove filijale! Bio je pomoćnik Savu i Stanoju, sad će raditi u trećoj ligi!

Mondo 16.08.2022
Partizan je potvrdio ovaj angažman nekadašnjeg veziste. Partizan je potvrdio ovaj angažman nekadašnjeg veziste. Otišao je Igor Duljaj iz stručnog štaba Partizana kada je mesto trenera napustio Aleksandar Stanojević, ali to ne znači da više neće… »

Vesti dana »