Povezane vesti

Italijanska filmska diva (95) u trci za Senat

Italijanska filmska diva (95) u trci za Senat

Telegraf 16.08.2022
- Umorna sam od političara koji se međusobno svađaju a nikad ne stignu do poente - istakla je glumica. Italijanska filmska ikona Đina Lolobriđida će se kandidovati na izborima za Senat sledećeg meseca, nekoliko nedelja pošto je proslavila 95… »
"Muka mi je od političara koji se svađaju": Čuvena glumica Đina Lolobriđida (95) najavila kandidaturu na izborima u…

"Muka mi je od političara koji se svađaju": Čuvena glumica Đina Lolobriđida (95) najavila kandidaturu na izborima u…

Blic 16.08.2022
Čuvena italijanska glumica Đina Lolobriđida rekla je da će se kandidovati na opštim izborima sledećeg meseca jer se „zasitila svađanja političara”. Lolobriđida, koja je u julu napunila 95 godina, želi da postane senator u partiji Suverena i… »
Đina Lolobriđida planira da se kandiduje na sledećim izborima za parlament u Italiji

Đina Lolobriđida planira da se kandiduje na sledećim izborima za parlament u Italiji

Danas 16.08.2022
Italijanska filmska diva Đina Lolobriđida odlučila se u 95-oj godini da uđe u politiku i kandiduje se za Senat na parlamentarnim izborima, predviđenim za 25. septembar, javlja dpa. „Jednostavno sam umorna od toga da slušam političare kako se… »

Vesti dana »