Povezane vesti

Boško iz Veternika pronašao psa, poštena nalazačica nije htela njegov BMW

Boško iz Veternika pronašao psa, poštena nalazačica nije htela njegov BMW

Luftika 17.08.2022
Veterničanin Boško Milošević koji je ovih dana tragao za svojim izgubljenim psom, Beom, sada je objavio radosne vesti. Bea je pronađena! Milošević je na društvenim mrežama napisao da su mu ćerke ostavile psa na čuvanje, ali da je on nestao u… »
Srećan kraj! Pas Bea vraćena vlasnicima, BMW ostao

Srećan kraj! Pas Bea vraćena vlasnicima, BMW ostao

NoviSad.com 17.08.2022
Novi Sad - Posle devet dana, pas Bea ponovo je sa svojim vlasnicama. Njen nestanak prijavio je Veterničanin Boško Milošević, kojem su ćerke psa rase ši-cu poverile na čuvanje, ali je ona pobegla tokom grmljavine. Boško je objavio da će… »
Bea se vratila kući: Boško je javno obećao da će svoj BMW pokloniti onome ko mu nađe psa, ali priča je na kraju dobila…

Bea se vratila kući: Boško je javno obećao da će svoj BMW pokloniti onome ko mu nađe psa, ali priča je na kraju dobila…

Blic 17.08.2022
Napori porodice Milošević koji su već nekoliko dana apelovali i molili sve koji nešto znaju o njihovom ljubimcu Bei, u kojem su čak nalazaču nudili i automobil, urodio je danas plodom. - Bio sam kod drugara kada mi je zazvonio telefon, javila mi se… »
Bea je vraćena!

Bea je vraćena!

Moj Novi Sad 17.08.2022
Boško Milošević koji je izgubio psa pre osam dana, a postao je poznat zato što je nudio svoj BMW nalazaču, objavio je da je pas pronađen. On je nešto pre 13 časova napisao: – Bea je pronađena. Hvala od srca devojci koja je vratila i hvala svim… »
Veterničanin traži izgubljenog psa, nalazaču nudi svoj BMW

Veterničanin traži izgubljenog psa, nalazaču nudi svoj BMW

Moj Novi Sad 17.08.2022
Bea je nestala u Telepskoj dolini pre više nedelju dana. Kako kaže Boško, ćerke su mu ostavile psa rase ši-cu na čuvanje, ali je ona pod čudnim okolnostima, nestala. On napominje da je psa ostavio u stanu, izašao je na nekoliko sati i kada se… »
“Ja psa moram naći”: Boško je izgubio Beu, deci ne sme na oči, a nalazaču nudi BMW-a

“Ja psa moram naći”: Boško je izgubio Beu, deci ne sme na oči, a nalazaču nudi BMW-a

City magazine 17.08.2022
Da je pas ravnopravan član porodice dokazuje priča Boška iz Veternika koji svim silama pokušava da pronađe svog nestalog psa Beu i vrati ga svojim ćerkicama. A pronalazaču nudi pozamašnu nagradu. Boško Milošević iz Veternika objavio je na… »
Očajni Boško iz Veternika daje BMW za psa, ćerke neće da pričaju s njim otkad je Bea nestala

Očajni Boško iz Veternika daje BMW za psa, ćerke neće da pričaju s njim otkad je Bea nestala

Luftika 17.08.2022
Bošku Miloševiću iz Veternika nestao je pas, traži ga svuda, lepi plakate, proverava svaku dojavu, ali on je sada ponudio i svoj automobil marke BMW u zamenu za psa. Situacija u kojoj se nalazi za njega predstavlja veliku patnju, a on je za… »
Boško iz Veternika daje BMW za psa: Javite ako vidite Beu: "Ćerke su mi je ostavile na čuvanje na 5 dana, nestala je i deca…

Boško iz Veternika daje BMW za psa: Javite ako vidite Beu: "Ćerke su mi je ostavile na čuvanje na 5 dana, nestala je i deca…

Blic 16.08.2022
Bošku Miloševiću iz Veternika nestao je pas, traži ga svuda, lepi plakate, proverava svaku dojavu, ali on je sada ponudio i svoj automobil marke BMW u zamenu za psa. Situacija u kojoj se nalazi za njega predstavlja veliku patnju, a on priča zašto mu… »

Vesti dana »