Povezane vesti

Bea se vratila kući: Boško je javno obećao da će svoj BMW pokloniti onome ko mu nađe psa, ali priča je na kraju dobila…

Bea se vratila kući: Boško je javno obećao da će svoj BMW pokloniti onome ko mu nađe psa, ali priča je na kraju dobila…

Blic 17.08.2022
Napori porodice Milošević koji su već nekoliko dana apelovali i molili sve koji nešto znaju o njihovom ljubimcu Bei, u kojem su čak nalazaču nudili i automobil, urodio je danas plodom. - Bio sam kod drugara kada mi je zazvonio telefon, javila mi se… »
Veterničanin kaže da će pokloniti BMW onom ko nađe psa: Ćerke mu ga ostavile na čuvanje, pa pobegao

Veterničanin kaže da će pokloniti BMW onom ko nađe psa: Ćerke mu ga ostavile na čuvanje, pa pobegao

Radio 021 17.08.2022
Boško Milošević iz Veternika objavio je da će pokloniti svoj automobil marke BMW onom ko pronađe kerušu Beu, koje su mu ćerke ostavile na čuvanje, ali koja je pobegla. Pas rase ši-cu nestao je pre više od nedelju dana u Telepskoj dolini i… »
Očajni čovek daje svoj BMW onome ko mu vrati psa!

Očajni čovek daje svoj BMW onome ko mu vrati psa!

Svet plus 17.08.2022
Očajni čovek daje svoj BMW onome ko mu vrati psa! Bošku je nestao pas, traži ga svuda, lepi plakate, proverava svaku dojavu, a ponudio je i svoj automobil... Boško Milošević iz Veternika našao se u velikom problemu i spreman je da se odrekne svog… »
Boško iz Veternika daje BMW za psa: Javite ako vidite Beu: "Ćerke su mi je ostavile na čuvanje na 5 dana, nestala je i deca…

Boško iz Veternika daje BMW za psa: Javite ako vidite Beu: "Ćerke su mi je ostavile na čuvanje na 5 dana, nestala je i deca…

Blic 16.08.2022
Bošku Miloševiću iz Veternika nestao je pas, traži ga svuda, lepi plakate, proverava svaku dojavu, ali on je sada ponudio i svoj automobil marke BMW u zamenu za psa. Situacija u kojoj se nalazi za njega predstavlja veliku patnju, a on priča zašto mu… »

Vesti dana »