Povezane vesti

Muškarac uhvaćen sa samostrelom priznao da je hteo da ubije kraljicu Elizabetu

Muškarac uhvaćen sa samostrelom priznao da je hteo da ubije kraljicu Elizabetu

Radio 021 17.08.2022
Muškarac uhapšen sa samostrelom u kući kraljice Elizabete II u zamku Vindzor, na Božić prošle godine, rekao je da se nalazio tu kako bi ubio kraljicu. Džasvant Sing Čeil (20), koji je optužen po britanskom zakonu o izdaji, pojavio se u krugu… »
"Došao sam da ubijem kraljicu": Mladić koji je upao u zamak Vindzor na Božić priznao svoje namere na suđenju

"Došao sam da ubijem kraljicu": Mladić koji je upao u zamak Vindzor na Božić priznao svoje namere na suđenju

Telegraf 17.08.2022
Kraljica je bila u zamku u vreme incidenta 25. decembra. Muškarac uhapšen sa samostrelom u kući kraljice Elizabete II u zamku Vindzor, na Božić prošle godine, rekao je da se nalazio tu kako bi ubio kraljicu, rečeno je danas britanskom sudu… »
Mladić koji je uhvaćen sa samostrelom u Vindzoru: Došao sam da ubijem kraljicu

Mladić koji je uhvaćen sa samostrelom u Vindzoru: Došao sam da ubijem kraljicu

Nova 17.08.2022
Čovek koji je uhvaćen u zamku Vindzor u Velikoj Britaniji sa samostrelom rekao je da je tamo bio da bi "ubio kraljicu", navodi se na sudu. Džasvant Sing Čejl (20) pojavio se jutros u Vestminsterskom sudu za prekršaje pod optužbom po britanskom… »
Velika Britanija: Muškarac uhvaćen sa samostrelom želeo da ubije kraljicu Elizabetu II

Velika Britanija: Muškarac uhvaćen sa samostrelom želeo da ubije kraljicu Elizabetu II

Euronews 17.08.2022
Muškarac uhapšen sa samostrelom u kući kraljice Elizabete II u zamku Vindzor, na Božić prošle godine, rekao je da se nalazio tu kako bi ubio kraljicu, rečeno je danas britanskom sudu. Džasvant Sing Čeil (20), koji je optužen po britanskom zakonu… »
Mladić koji je uhvaćen sa samostrelom u vindzoru: Došao sam da ubijem kraljicu!

Mladić koji je uhvaćen sa samostrelom u vindzoru: Došao sam da ubijem kraljicu!

Mondo 17.08.2022
Čovek koji je uhvaćen u zamku Vindzor u Velikoj Britaniji sa samostrelom rekao je da je tamo bio da bi "ubio kraljicu", navodi se na sudu. Čovek koji je uhvaćen u zamku Vindzor u Velikoj Britaniji sa samostrelom rekao je da je tamo bio da bi "ubio… »

Vesti dana »