Povezane vesti

“Debela si! Nije mi toliko veliki” – Nakon skandaloznih poruka Vujadina Savića, Mirka poručila: Svako ima pravo na…

“Debela si! Nije mi toliko veliki” – Nakon skandaloznih poruka Vujadina Savića, Mirka poručila: Svako ima pravo na…

Vesti online 17.08.2022
Fudbaler Vujadin Savić našao se u centru skandala kada je isplivala njegova navodna prepiska s jednom pripadnicom LGBT populacije, a sada se tim povodom oglasila njegova supruga Mirka Vasiljević. Suprug Mirke Vasiljević, Vujadin podelio je na… »
Vujadin Savić primitivno izvređao devojku zbog Prajda

Vujadin Savić primitivno izvređao devojku zbog Prajda

Nova 17.08.2022
Tviterom kruži prepiska koja se navodno dogodila između fudbalera Vujadina Savića i nepoznate devojke koja mu se obratila putem Instagrama. Naime, Savić je isprva objavio fotografiju koja se protivi predstojećem EuroPrajdu. Fotka kaže „Zabranite… »
"Sam odgovara za sebe": Mirka Vasiljević se oglasila posle skandaloznog ponašanja Vujadina Savića

"Sam odgovara za sebe": Mirka Vasiljević se oglasila posle skandaloznog ponašanja Vujadina Savića

Blic 17.08.2022
Fudbaler Vujadin Savić zbog objave u kojoj poziva na zabranu Parade ponosa u Beogradu, ušao je u žestoku raspravu sa jednom devojkom koju je izvređao. Ovim povodom oglasila se i njegova nevenčana supruga glumica Mirka Vasiljević koja je istakla da… »
Oglasila se Mirka Vasiljević nakon skandaloznih uvreda Vujadina Savića

Oglasila se Mirka Vasiljević nakon skandaloznih uvreda Vujadina Savića

Nova 17.08.2022
Fudbaler Vujadin Savić zbog objave u kojoj poziva na zabranu Parade ponosa u Beogradu, ušao je u žestoku raspravu sa jednom devojkom koju je izvređao. Ovim povodom oglasila se i njegova nevenčana supruga glumica Mirka Vasiljević koja je istakla da… »
"Zdepasta si i debela! Dođi kod mene kući, javiću mirki" Skandalozne poruke Vujadina Savića isplivale u javnost - sve zbog…

"Zdepasta si i debela! Dođi kod mene kući, javiću mirki" Skandalozne poruke Vujadina Savića isplivale u javnost - sve zbog…

Blic 16.08.2022
Fudbaler Vujadin Savić (32), nevenčani suprug glumice Mirke Vasiljević (31), otac četvoro dece, podelio je na društvenim mrežama objavu u kojoj poziva na zabranu Europrajda, Parade ponosa, koja će idućeg meseca biti održana u srpskoj prestonici… »

Vesti dana »