Povezane vesti

Kristijanu šmitu prekipelo Burno reagovao na pitanje novinara o Izbornom zakonu, o političarima u BiH kaže: Smeće, potpuno…

Kristijanu šmitu prekipelo Burno reagovao na pitanje novinara o Izbornom zakonu, o političarima u BiH kaže: Smeće, potpuno…

Kurir 17.08.2022
Kristijan Šmit, visoki predstavnik u BiH, tokom posete Goraždu burno je reagovao na pitanje novinara televizije N1 koji ga je pitao da li je spreman da nametne izmene Izbornog zakona u Bosni i Hercegovini, s obzirom da nije postignut politički dogovor… »
Schmidt na pitanje o Izbornom zakonu BiH poručio da mu je 'svega preko glave'

Schmidt na pitanje o Izbornom zakonu BiH poručio da mu je 'svega preko glave'

Slobodna Evropa 17.08.2022
"Svega mi je preko glave", rekao je visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini (BiH) Christian Schmidt 17. augusta, vidno revoltiran, odgovarajući na pitanje novinara o izmjenama Izbornog zakona BiH. Prilikom posjete Goraždu, na… »
„Dosta mi je“: Šmit potpuno izgubio kontrolu na konferenciji za novinare /video/

„Dosta mi je“: Šmit potpuno izgubio kontrolu na konferenciji za novinare /video/

Sputnik 17.08.2022
Takozvani visoki predstavnik u BiH Krisitijan Šmit danas je tokom posete Goraždu razgovarao i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja… »
Šmit o Izbornom zakonu: Dosta mi je političkih igara, postajem ljut jer ovde je uvek drugi kriv

Šmit o Izbornom zakonu: Dosta mi je političkih igara, postajem ljut jer ovde je uvek drugi kriv

Euronews 17.08.2022
Visoki predstavnik u BiH Krisitijan Šmit danas je tokom posete Goraždu razgovarao i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja… »
Schmidt ljutito iz Goražda: Deblokirat ću stanje, neće svi biti sretni

Schmidt ljutito iz Goražda: Deblokirat ću stanje, neće svi biti sretni

Al Jazeera 17.08.2022
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH izjavio kako nikada nikome nije rekao da će on mjenjati Izborni zakon BiH. Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Christian Schmidt, prilikom današnje posjete Goraždu, izjavio je… »
Šmit ljutito o političarima u BiH: Potpuno smeće! Svega mi je preko glave

Šmit ljutito o političarima u BiH: Potpuno smeće! Svega mi je preko glave

N1 Info 17.08.2022
Kristijan Šmit, visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini, tokom posete u Goraždu burno je reagovao na pitanje novinarke N1 u vezi sa izbornim zakonom. Nakon odgovora i burne reakcije, prevoditeljka je krenula da prevodi, međutim, visoki predstavnik se… »
Šmit: Postajem jako ljut, sit sam svega

Šmit: Postajem jako ljut, sit sam svega

Vesti online 17.08.2022
Kristijan Šmit, visoki predstavnik u BiH kojeg RS ne priznaje, tokom današnje posete Goraždu izjavio je da nikad nikom nije rekao da će on menjati Izborni zakon BiH, da postaje jako ljut i da je sit svega. Ne precizirajući način, najavio je da će… »
Šmit se naljutio: Dosta mi je, ovako se ne ide u Evropu, SDA, HDZ i SNSD moraju sesti i naći način!

Šmit se naljutio: Dosta mi je, ovako se ne ide u Evropu, SDA, HDZ i SNSD moraju sesti i naći način!

Danas 17.08.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je danas u Goraždu kako nikome nije obećao promenu izbornog zakona i da mu je „dosta situacije u BiH gde svako okrivljuje svakoga“. Visoki predstavnik je bio vidno iznerviran zbog nepostojanja… »

Vesti dana »