Povezane vesti

Novinarsko pitanje razbesnelo Šmita, nižu se reagovanja u BiH, ali i u Nemačkoj

Novinarsko pitanje razbesnelo Šmita, nižu se reagovanja u BiH, ali i u Nemačkoj

Radio 021 18.08.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit burno je juče reagovao na novinarsko pitanje o izmenama izbornog zakona. Od tada, nižu se reakcije u BiH, ali i u Nemačkoj odakle dolazi. Protokolarna poseta visokog predstavnika u BiH Goraždu… »
Pala maska građaninu Šmitu: Šta se desilo čoveku koji bi da bude visoki predstavnik, pa urla i preti

Pala maska građaninu Šmitu: Šta se desilo čoveku koji bi da bude visoki predstavnik, pa urla i preti

Sputnik 18.08.2022
„Čovek doživeo nervni slom“ i „neviđena bahatost“, neki su od komentara na društvenim mrežama ispod snimka nesvakidašnjeg ispada sa vikom i žustrom gestikulacijom, a koji je pred novinarima imao takozvani visoki predstavnik u BiH Kristijan… »
Novinarsko pitanje razbesnelo Šmita, nižu se reagovanja

Novinarsko pitanje razbesnelo Šmita, nižu se reagovanja

RTS 18.08.2022
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit burno je juče reagovao na novinarsko pitanje o izmenama izbornog zakona. Od tada, nižu se reakcije u BiH, ali i u Nemačkoj odakle dolazi. Protokolarna poseta visokog predstavnika u BiH Goraždu -… »
Šmit vikao na konferenciji u Goraždu: I u Nemačkoj reagovali

Šmit vikao na konferenciji u Goraždu: I u Nemačkoj reagovali

Pravda 18.08.2022
Visoki predstavnik u BiH Krisitijan Šmit tokom posete Goraždu razgovarao je i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja političkih… »
"Zaista me iznerviralo": Šmit objasnio zašto je galamio (video)

"Zaista me iznerviralo": Šmit objasnio zašto je galamio (video)

Blic 18.08.2022
Zaista me iznerviralo, jer sam jako iznenađen da mnogi u politici prihvataju da u Federaciji BiH, na primer, nije uspostavljena vlada četiri godine, a neki to tako lako prihvataju. Ovako je Kristijan Šmit, visoki predstavnik u BiH kojeg Republike… »
"Glupost, potpuna glupost! Dosta mi je!": Burna reakcija Šmita na situaciju u BiH i ponašanje političara (VIDEO)

"Glupost, potpuna glupost! Dosta mi je!": Burna reakcija Šmita na situaciju u BiH i ponašanje političara (VIDEO)

Euronews 18.08.2022
Kristijan Šmit, visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini, tokom posete Goraždu burno je reagovao, tokom odgovaranja na pitanje novinara u vezi sa Izbornim zakonom BiH, na političku situaciju u toj zemlji, kao i na ponašanje tamošnjih političara. On… »
"Kad si ljut, nisi sav svoj": Ovako su tviteraši reagovali na Šmitov ispad pred kamerama (video, foto)

"Kad si ljut, nisi sav svoj": Ovako su tviteraši reagovali na Šmitov ispad pred kamerama (video, foto)

Blic 18.08.2022
Snimak na kojem visoki predstavnik u BiH, Kristijan Šmit, čiji mandat Republika Srpska ne priznaje, nekontrolisano galami izazvao je smeh korisnika društvenih mreža, koji su na satiričan način pokušali da objasne njegovo ponašanje. Navikli na… »
Šmit vikao na konferenciji: Dosta mi je političkih igara; Dodik: Ponaša se razjareno i besno

Šmit vikao na konferenciji: Dosta mi je političkih igara; Dodik: Ponaša se razjareno i besno

RTV 18.08.2022
SARAJEVO - Visoki predstavnik u BiH Krisitijan Šmit tokom posete Goraždu razgovarao je i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja… »
"Ponaša se razjareno": Dodik ističe da je Šmit pobesnio zbog Izbornog zakona (video)

"Ponaša se razjareno": Dodik ističe da je Šmit pobesnio zbog Izbornog zakona (video)

Blic 18.08.2022
Milorad Dodik, srpski član Presedništva BiH, nakon sastanka sa ruskim ambasadorom u BiH Igorom Kalabuhovim, izjavio je da je Kristijan Šmit, kojeg Srpska na priznaje za visokog predstavnika u BiH, pobesnio zbog Izbornog zakona BiH, ali da Srpska odbija… »
"Njegov izliv besa nije baš diplomatski": Šmitova "galama na novinare" izazvala buru u Nemačkoj: "Dosta mu je igre…

"Njegov izliv besa nije baš diplomatski": Šmitova "galama na novinare" izazvala buru u Nemačkoj: "Dosta mu je igre…

Blic 18.08.2022
Nastup Kristijana Šmita, kojeg Republika Srpska ne priznaje za visokog predstavnika u BiH, nakon burnog nastupa na pres konferenciji izazvao je mnogo reakcija, te se bivši nemački ministar poljoprivrede našao na udaru kritika kako u medijima, tako i… »
Šmit vikao na konferenciji za novinare: Dosta mi je političkih igara

Šmit vikao na konferenciji za novinare: Dosta mi je političkih igara

Politika 18.08.2022
SARAJEVO - Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit tokom posete Goraždu razgovarao je i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja… »
Kristijan Šmit vikao pred novinarima: Visoki predstavnik u BiH ljut - Dosta mu je političkih igara (video)

Kristijan Šmit vikao pred novinarima: Visoki predstavnik u BiH ljut - Dosta mu je političkih igara (video)

Večernje novosti 18.08.2022
VISOKI predstavnik u BiH Krisitijan Šmit danas je tokom posete Goraždu razgovarao i sa novinarima o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH, i tom prilikom vrlo žustro govorio, ljut zbog, kako je rekao, nerada političara, igranja… »
(Video) Kristijan Šmit ljutito vikao na konferenciji: "Smeće, potpuno smeće"

(Video) Kristijan Šmit ljutito vikao na konferenciji: "Smeće, potpuno smeće"

Blic 17.08.2022
Visoki predstavnik kojeg ne priznaje RS Kristijan Šmit je prilikom današnje posete Goraždu govorio o izmenama Izbornog zakona i deblokadi Federacije BiH prilikom čega je vrlo žustro reagovao. Šmit je očigledno bio ljut zbog nerada političara, ali… »

Vesti dana »