Povezane vesti

Komšija ubice sa Cetinja otkiva kako je spasio majku, ženu i unuke

Komšija ubice sa Cetinja otkiva kako je spasio majku, ženu i unuke

Nova 18.08.2022
Meštanin Cetinja Slobodan Vujačić, komšija pomahnitalog ubice, i sam je, sa svojom porodicom, umalo bio meta Vuka Borilovića, ali su spaseni zahvaljujući prisebnosti policajca koji je mesto događaja obezbeđivao na terasi njihove kuće. On je za… »
"Upao je, čuli su se leleci, vriska, a onda je sve utihnulo": Ispovest komšije ubice sa Cetinja

"Upao je, čuli su se leleci, vriska, a onda je sve utihnulo": Ispovest komšije ubice sa Cetinja

Telegraf 18.08.2022
Ne znam kada je tačno došao pred moju kuću. Naseljem su se prolamali leleci. Borilović je tada stao na stepenište pred mojom kućom i nešto je vikao, pretećim tonom, gestikulirao je, priseća se Vujačić. Jedan od komšija masovnog ubice sa… »
Ona je uspela DA izbegne smrt NA CETINJU: "Kad me je ranio, rekla sam mu 'Ti me ubi', bosa sam pobegla kroz prozor"

Ona je uspela DA izbegne smrt NA CETINJU: "Kad me je ranio, rekla sam mu 'Ti me ubi', bosa sam pobegla kroz prozor"

Blic 17.08.2022
Vuk Borilović (34) ubio je 10 ljudi u masakru na Cetinju. Smrti od njegovog metka spasilo se šestoro ljudi, koji su u krvavom piru povređeni, a neki od njih opisali su stravične trenutke koji su se odigrali tog 12. avgusta. Među onima koji su uspeli… »
"Stao JE ispred moje kuće i počeo da viče, pucali smo i ja i policajac": Ispovest komšije koji je preživeo masakr na…

"Stao JE ispred moje kuće i počeo da viče, pucali smo i ja i policajac": Ispovest komšije koji je preživeo masakr na…

Blic 17.08.2022
Prvo smo čuli tri pucnja, a onda smo ga videli na terasi kuće. Držao je pušku, uz užasan komentar na račun neke ženske osobe, krenuo je u krvavi pohod. Odmah mi je bilo jasno da se zlo sprema. Ovako je za Pobjedu detalje jezivog krvavog pira Vuka… »

Vesti dana »