Povezane vesti

Ovo što radimo je sr*nje, ne treba nam ovaj j*beni rat Ruski elitni vojnik opisuje napad na Ukrajinu: Pretvorili su nas u…

Ovo što radimo je sr*nje, ne treba nam ovaj j*beni rat Ruski elitni vojnik opisuje napad na Ukrajinu: Pretvorili su nas u…

Kurir 18.08.2022
"U ovom ratu nema istine, nema pravde. Ne plašim se borbi. Ali potrebno je da znam da je pravedno to što činim, da je to dobra stvar. I verujem da zato i ređamo neuspehe, ne samo zato što je vlast sve pokrala, već zato što mi, Rusi, ne osećamo da… »
Ruski vojnik: U Ukrajini smo bili kao divljaci, šta nam treba ovaj rat

Ruski vojnik: U Ukrajini smo bili kao divljaci, šta nam treba ovaj rat

Nova 18.08.2022
Vojnik Pavel Filatjev je bivši ruski padobranac koji je morao da ode iz Rusije nakon što je ispričao svoje iskustvo na frontu u Ukrajini. Znao je koje posledice slede kada progovori. Shvatio je da rizikuje zatvor, da će ga prozvati izdajnikom, kao i… »
"Rusi znaju da je rat neispravan!" Padobranac šokirao svet, objavio sve užase - vojska traži metak zbog 48.000 evra!

"Rusi znaju da je rat neispravan!" Padobranac šokirao svet, objavio sve užase - vojska traži metak zbog 48.000 evra!

Mondo 18.08.2022
Pavel Filatjev, ruski vojnik koji je ratovao u Ukrajini i koji je na društvenim mrežama objavio memoare, šokirao je javnost iznetim detaljima. Otkrio je da se ruski vojnici navodno ne slažu sa ratom, da traže metak zbog odštete, da zna će ga… »
Ruski vojnik o Ukrajini: Bili smo divljaci, prestravljen sam onim što će se tek dogoditi

Ruski vojnik o Ukrajini: Bili smo divljaci, prestravljen sam onim što će se tek dogoditi

Danas 18.08.2022
Ruski padobranac koji je učestvovao u borbama u Ukrajini razotkrio je istinu o ruskoj invaziji na Ukrajinu i pobegao iz zemlje. Pavel Filatjev zna posledice onoga što je rekao. Ovaj bivši padobranac shvata da rizikuje zatvor, da će ga prozvati… »

Vesti dana »