Povezane vesti

"Miloš je fantastičan čovek": Brnabić o svom "protivkandidatu": Ako je bude vodio, Vlada će biti u sigurnim rukama

"Miloš je fantastičan čovek": Brnabić o svom "protivkandidatu": Ako je bude vodio, Vlada će biti u sigurnim rukama

Blic 18.08.2022
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da će vlada biti u sigurnim rukama ako premijer bude Miloš Vučević, i ocenila je da je on izuzetno sposoban čovek što je pokazao kao gradonačelnik Novog Sada. - Miloš je fantanstičan čovek… »
Premijerka zabrinuta Brnabić: Današnji sastanak će biti sastanak mira, ali ne znam kako će Brisel odgovoriti

Premijerka zabrinuta Brnabić: Današnji sastanak će biti sastanak mira, ali ne znam kako će Brisel odgovoriti

Kurir 18.08.2022
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ocenila je da je današnji sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i premijera Kosova i Metohije Aljbina Kurtija - sastanak mira, ali da ne zna kakav odgovor Srbija može da očekuje od Brisela… »
Brnabić: Apsolutna podrška Vučeviću ako on bude sledeći premijer Srbije

Brnabić: Apsolutna podrška Vučeviću ako on bude sledeći premijer Srbije

Novi magazin 18.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnbabić izjavila je danas da će dati "apsolutnu podršku" gradonačelniku Novog Sada Milošu Vučeviću, ukoliko on bude sledeći premijer Srbije. "Drage volje ću ustupiti mesto Vučeviću, ako on bude premijer, daću sve… »
Da li je premijerka upravo najavila odlazak: Izjava Brnabić zvuči kao oproštaj

Da li je premijerka upravo najavila odlazak: Izjava Brnabić zvuči kao oproštaj

Nova 18.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnbabić izjavila je danas da će dati "apsolutnu podršku" gradonačelniku Novog Sada Milošu Vučeviću, ukoliko on bude sledeći premijer Srbije. „Drage volje ću ustupiti mesto Vučeviću, ako on bude premijer, daću… »
Brnabić: Apsolutna podrška Vučeviću ako on bude sledeći premijer

Brnabić: Apsolutna podrška Vučeviću ako on bude sledeći premijer

N1 Info 18.08.2022
Predsednica Vlade Ana Brnbabić izjavila je da će dati "apsolutnu podršku" gradonačelniku Novog Sada Milošu Vučeviću, ukoliko on bude sledeći premijer Srbije. „Drage volje ću ustupiti mesto Vučeviću, ako on bude premijer, daću sve od sebe da… »
Brnabić: Tajkunski mediji kažnjavaju poljoprivrednike zbog dogovora sa Vladom Srbije, ponosna sam što sam u SNS

Brnabić: Tajkunski mediji kažnjavaju poljoprivrednike zbog dogovora sa Vladom Srbije, ponosna sam što sam u SNS

Danas 18.08.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je jutros na TV Prva da su sve njene misli sa predsednikom Srbije koji danas ima sastanak sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem u Briselu. Kako je dodala, jedini cilj Srbije da sačuva mir i stabilnost, ukazujući da… »
Ana Brnabić: Vlada će biti u sigurnim rukama ako je bude vodio Vučević

Ana Brnabić: Vlada će biti u sigurnim rukama ako je bude vodio Vučević

Telegraf 18.08.2022
Brnabić je naglasila da su u SNS svi tu da pomognu građanima a ne da se bore za funkcije. Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da će vlada biti u sigurnim rukama ako premijer bude Miloš Vučević i ocenila je da je on izuzetno sposoban… »

Vesti dana »