Povezane vesti
Loši poslovni rezultati kompanija uzrokovali pad berzanskih indeksa
Biznis.rs 18.08.2022
S&P 500 od sredine juna beleži rast od 13 odsto. Na američkim berzama indeksi su pali zbog poslovnih rezultata nekoliko kompanija koji su lošiji od očekivanih. Dow Jones indeks pao je 0,5 odsto, na 33.980 bodova, dok je S&P 500 niži 0,72 odsto, pa je na… »
Azijska tržišta: Indeksi pali, u fokusu Fedova borba protiv inflacije
SEEbiz 18.08.2022
TOKYO – Na azijskim su burzama u četvrtak cijene dionica pale, kao i na Wall Streetu dan prije, jer će američka središnja banka i dalje agresivno podizati kamatne stope kako bi suzbila inflaciju. MSCI indeks azijsko-pacifičkih dionica, bez japanskih, bio… »
Wall Street pao, razočarali rezultati Targeta
SEEbiz 18.08.2022
NEW YORK – Na Wall Streetu su u srijedu burzovni indeksi pali zbog slabijih nego što se očekivalo poslovnih rezultata nekoliko kompanija, no podršku tržištu pružila je nada da Fed u rujnu neće povećati kamate tako agresivno kao dosad. Dow Jones pao je… »
Vesti dana »
EUalajv: Hladan odgovor Evrope na Trampov poziv u Odbor za mir, velike sile uzdržane
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih
"Grenland - američka teritorija od 2026": Tramp ponovo provocira, ovoga puta kolorizovano
Euronews pre 4 minutajoš 26 povezanih
Makron: Evropa se suočava sa ekonomskom konkurencijom SAD i Kine
Politika pre 25 minutajoš 23 povezane
I sutra sunčano i ledeno u Novom Sadu, za vikend najjači udari košave
Radio 021 pre 2 satajoš 26 povezanih



