Povezane vesti

Adriana Vilagoš posle dva prestupa izborila finale EP

Dnevnik 18.08.2022
MINHEN: Mlada srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Dvostruka svetska juniorska šampionka i svetska rekorderka na prvom seniorskom takmičenju u karijeri do finala je stigla kroz… »

Ivana Vuleta je ponovo evropska šampionka!

B92 18.08.2022
Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom prvenstvu! Vuleta je zlato osvojila skokom od 7,06 metara. Iza nje je bila Nemica Malaika Mihambo, aktuelna olimpijska šampionka, sa 7,03. Bronza je pripala Britanki… »

Ivana je šampionka Evrope - suze zlatne prvakinje! Vuleta ispisala istoriju, ovaj skok će se zauvek pamtiti!

Mondo 18.08.2022
Fenomenalan rezultat Ivane Vulete u finalu Evropskog prvenstva na Olimpijskom stadionu u Minhenu! Fenomenalan rezultat Ivane Vulete u finalu Evropskog prvenstva na Olimpijskom stadionu u Minhenu! Srbija već ima jednu medalju sa Evropskog prvenstva u… »

Adriana samo 18, a Špotakova čak 41

B92 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš napravila je veliki uspeh plasmanom u finale bacanja koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu gde će biti najmlađa takmičarka. Ona je mesto među 12 najboljih izborila sa hicem od 57,70 metara, a trenutno joj je samo… »

Sudar generacija: Špotakovu i Vilagoš dele 23 godine

Sport klub 18.08.2022
Mlada srpska atletičarka Adriana Vilagoš nastavila je sa sjajnim rezultatima i na prvom seniorskom takmičenju u karijeri i u četvrtak izborila mesto u finalu Evropskog prvenstva. Finale će biti održano u subotu sa početkom u 20.25 i biće… »

Vilagoš: Imala sam veliku tremu, očekujem da u finalu bacam preko 60 metara

Nova 18.08.2022
Laknulo joj kada je shvatila da se plasira u finale. Adriana Vilagoš je uspela da posle mnogo drame izbori prvo finale na seniorskim takmičenjima u životu. Ona je do finala u bcanaju koplja na Evropskom prvenstcvu u Minhenu došla tek hicem u trećoj… »

Adriana Vilagoš izborila finale EP

Radio 021 18.08.2022
Mlada srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Borba za medalje na programu je u subotu uveče. Dvostruka svetska juniorska šampionka i svetska rekorderka, na prvom seniorskom takmičenju… »

Ivana i Milica u pohodu na evropske medalje

B92 18.08.2022
Četvrtak veče će osim fudbala biti i u znaku atletike. U 20.58 časova na programu je finale u skoku udalj u ženskoj konkurenciji. Među 12 najboljih su i dve srpske atletičarke – Ivana Španović Vuleta i Milica Gardašević. Gardašević je u… »

Veliki uspeh mlade atletičarke: Vilagoš se plasirala u finale Evropskog prvenstva!

Hot sport 18.08.2022
Četvrti dan Evropskog prvenstva u Minhenu donosi nove kvalifikacije i borbu za medalje. Svetska juniorska šampionka u bacanju koplja, Adriana Vilagoš uspela je da se plasira u finale seniorskog prvenstva. Ona je u prve dve seriji prestupila, a u… »

Bravo, Adriana! Srpska atletičarka u finalu Evropskog prvenstva - ima deveti rezultat, može opet do medalje!

Mondo 18.08.2022
Ako bude bacala koplje kao u Kaliju, medalja je opet njena. Ako bude bacala koplje kao u Kaliju, medalja je opet njena. Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se ovog prepodpeva u finale Evropskog prvenstva u Minhenu u disciplini bacanje koplja… »

Vilagoš u finalu Evropskog prvenstva u bacanju koplja

Politika 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Minhenu u disciplini bacanje koplja. Vilagoš je u kvalifikacionoj grupi zauzela peto mesto. „Nije išlo kako sam očekivala. Imala sam veliku tremu, ovo je moje prvo… »

Adriana Vilagoš u finalu bacanja koplja

Danas 18.08.2022
Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu Svetska juniorska šampionka je prestupila u prva dva pokušaja, da bi u trećem, poslednjem bacila 57,70 metara što je bio deveti rezultat dovoljan za mesto među 12… »

Vilagoš: Velika trema ali cilj je ispunjen

Sport klub 18.08.2022
Najbolja juniorka sveta Adriana Vilagoš je uspela da se domogne finala u bacanju koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Ona je u svojoj grupi imala peti rezultat jer je koplje bacila 57.40. Taj rezultat je za oko šest metara slabiji od Adrianinog… »

Vilagoš u finalu EP prvenstva u bacanju koplja

Novi magazin 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Minhenu u disciplini bacanje koplja. Vilagoš je u kvalifikacionoj grupi zauzela peto mesto. Ona je najbolji hitac od 57,70 metara, imala u trećoj seriji. U prve dve… »

Adriana Vilagoš u finalu Evropskog prvenstva

IndeksOnline 18.08.2022
Četvrti dan Evropskog prvenstva u Minhenu donosi nove kvalifikacije i borbu za medalje. Svetska juniorska šampionka u bacanju koplja, Adriana Vilagoš uspela je da se plasira u finale seniorskog prvenstva. Ona je u prve dve seriji prestupila, a u… »

Adriana Vilagoš u finalu Evropskog prvenstva!

N1 Info 18.08.2022
Na svom prvom velikom seniorskom takmičenju Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja. Svetska juniorska šampionka i rekorderka Adriana Vilagoš nastupiće u finalu Evropskog prvenstva u Minhenu nakon što je u kvalifikacijama uspela da se… »

Vilagoš: Imala sam veliku tremu

B92 18.08.2022
Adriana Vilagoš istakla je veliku tremu nakon plasmana među 12 najboljih na Evropskom šampionatu u Minhenu u bacanju koplja. "Nije baš išlo kako sam želela, imala sam veliku tremu, ovo mi je bilo prvo veliko seniorsko takmičenje, ali sam imala… »

Vilagoš posle drame u finalu EP

B92 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Vilagoš je na svom prvom seniorskom takmičenju u karijeri do finala stigla posle dramatičnih kvalifikacija. Svetska juniorska šampionka je… »

Adriana Vilagoš u finalu Evropskog prvenstva!

Sport klub 18.08.2022
Na svom prvom velikom seniorskom takmičenju Adriana Vilagoš plasirala se u finale bacanja koplja. Svetska juniorska šampionka i rekorderka Adriana Vilagoš nastupiće u finalu Evropskog prvenstva u Minhenu nakon što je u kvalifikacijama uspela da se… »

Novi veliki uspeh Adriane Vilagoš, prošla u finale Evropskog prvenstva

Nova 18.08.2022
Bravo, Adriana Adriana Vilagoš, mlada srpska atletičarka, plasirala se u finale Evropskog prvenstva u Minhenu. Ona je u disciplini bacanje koplja u B grupi kvalifikacija zauzela petu poziciju sa hicem od 57.70, dok je, računajući rezultate svih… »

Bravo - Vilagoš u finalu Evropskog prvenstva!

Sportske.net 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Minhenu u disciplini bacanje koplja. Vilagoš je u kvalifikacionoj grupi zauzela peto mesto. Ona je najbolji hitac od 57,70 metara, imala u trećoj seriji. U prve dve… »

Vilagoš posle drame u finalu: Malo je nedostajalo da najbolja juniorka sveta ostane bez borbe za medalju na Evropskom…

Večernje novosti 18.08.2022
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Minhenu u disciplini bacanje koplja.Vilagoš je u kvalifikacionoj grupi zauzela peto mesto. FOTO: Goran Šljivić - Nije išlo kako sam očekivala. Imala sam veliku… »

Skakačice u dalj za medalju, Vilagoš za finale

Danas 18.08.2022
Nakon što je treći dan prošao bez srpskih atletičara, danas će se na Olimpijskom stadionu u Minhenu u svojim disciplinama na Evropskom prvenstvu u atletici takmičiti Adriana Vilagoš, Ivana Vuleta i Milica Gardašević. Vuleta i Gardašević su u… »

Vesti dana »