Povezane vesti

Anu i Seka prozvala zbog izjave o gejevima: Nikolićeva se sada oglasila FOTO

Anu i Seka prozvala zbog izjave o gejevima: Nikolićeva se sada oglasila FOTO

Nova 18.08.2022
Evo šta je pevačica imala da poruči svima koji je osuđuju. Pevačica Ana Nikolić sinoć je izazvala pravi haos nakon izjave o „Europrajdu“ i gejevima. „Verovatno je trebalo da se održi ta parada porodičnih vrednosti. Ja ne osuđujem gej… »
Od mega zvezde do sprdnje: Kako je propala Ana Nikolić

Od mega zvezde do sprdnje: Kako je propala Ana Nikolić

Nova 18.08.2022
Ovo su njeni najveći skandali. Pevačica Ana Nikolić sinoć se pred svoj nastup kratko osvrnula na predstojeći „Europrajd“, ali i na nedavno održanu paradu porodičnih vrednost, pa je izjavila da je protiv gejeva, baš kao i crkva. U jednom… »
Pojedine pevačice su p*deri stvorili: Seka Aleksić žestoko odbrusila koleginicama koje su protiv Parade ponosa!

Pojedine pevačice su p*deri stvorili: Seka Aleksić žestoko odbrusila koleginicama koje su protiv Parade ponosa!

Kurir 18.08.2022
Pop pevačica Ana Nikolić našla se danas na udaru dela javnosti i korisnika društvenih mreža zbog svoje sinoćnje izjave o pripadnicima LGBT populacije, koji možda čine i najveći deo njene publike. Naime, pevačica je uoči svog nastupa u… »
Protiv sam gejeva kao i crkva: Sumanut video Ane Nikolić, vikala da je strejt

Protiv sam gejeva kao i crkva: Sumanut video Ane Nikolić, vikala da je strejt

Nova 18.08.2022
Ana Nikolić se posle duže pauze pojavila pred beogradskom publikom i šokirala okupljene svojim stavom o LGBT populaciji. Iako nije bila raspoložena za davanje izjava pred sam nastup, Ana se kratko osvrnula i na predstojeći „Europrajd“, ali i na… »
Ana Nikolić šokirala stavom o gej paradi: Protiv toga sam, kao i crkva! Koga briga kog si opredeljenja?!

Ana Nikolić šokirala stavom o gej paradi: Protiv toga sam, kao i crkva! Koga briga kog si opredeljenja?!

Kurir 18.08.2022
Ana Nikolić se posle duže pauze pojavila pred beogradskom publikom. Iako nije bila raspoložena za davanje izjava pred sam nastup, Ana se kratko osvrnula i na predstojeći "Europrajd", ali i na nedavno održanu paradu porodičnih vrednosti, pa je za… »

Vesti dana »