Povezane vesti

Maki Banjak: Iz Partizana su me zvali da se vratim

Maki Banjak: Iz Partizana su me zvali da se vratim

Euronews 18.08.2022
Kamerunski fudbaler Maki Banjak izjavio je danas za medije iz domovine da su ga iz Partizana zvali da se vrati u Humsku. Banjak je odigrao 18 utakmica za crno-bele u sezoni 2020/21, ali je posle nesuglasica sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem u julu… »
Partizan zove bivšeg igrača: Odbio da igra za Stanojevića, a sada bi ponovo mogao u Humsku

Partizan zove bivšeg igrača: Odbio da igra za Stanojevića, a sada bi ponovo mogao u Humsku

Večernje novosti 18.08.2022
FUDBALSKI klub Partizan traga za pojačanjem na poziciji štopera, a izbor je pao na momka koji je već nosio crno-beli dres beogradskog kluba. foto: AP Naime, kamerunski fudbaler Maki Banjak izjavio je danas za medije iz domovine da su ga iz redova… »
Partizan hoće da vrati Makija Banjka

Partizan hoće da vrati Makija Banjka

Danas 18.08.2022
Svaki fudbaler koji ima cenu na tržištu, na prodaju je ovoga leta u Partizanu. Crno-beli su nedavno dobili ponudu za Igora Vujačića težine milion evra, od strane ruskog Sočija. Bez obzira na poroznost odbrane od starta sezone, u Humskoj su… »
Partizan želi Makija Banjaka!

Partizan želi Makija Banjaka!

Sportske.net 18.08.2022
Fudbalski klub Partizan kontaktirao je kamerunskog štopera Makija Banjaka u želji da ga vrati u Humsku, potvrdio je igrač. Njegov boravak u Partizanu nije ispunio sva očekivanja nakon što je doveden iz ljubljanske Olimpije. Bio je želja Sava… »
Odbio da igra kod stanojevića, a SAD se vraća u Partizan!? Neočekivani prvi transfer Gordana Petrića - "Zvali su me"

Odbio da igra kod stanojevića, a SAD se vraća u Partizan!? Neočekivani prvi transfer Gordana Petrića - "Zvali su me"

Mondo 18.08.2022
Malo ko je očekivao da će prvo pojačanje Partizana kod Gordana Petrića biti štoper. Malo ko je očekivao da će prvo pojačanje Partizana kod Gordana Petrića biti štoper. Gordan Petrić je od rukovodstva Partizana zatražio dvojicu veznih igrača… »

Vesti dana »