Povezane vesti

"Kad zatvorim oči, vidim unuka (17) kako me siluje" Užasni detalji zločina: Stavio je jastuk, znala sam da je to on!

"Kad zatvorim oči, vidim unuka (17) kako me siluje" Užasni detalji zločina: Stavio je jastuk, znala sam da je to on!

Mondo 18.08.2022
Maloletnik D. P. (17) je u pritvoru zbog sumnje da je silovao svoju babu S.P. (71). Maloletnik D. P. (17) je u pritvoru zbog sumnje da je silovao svoju babu S.P. (71). Više javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je sudiji za maloletnike Višeg suda u… »
Maloletnik iz Alibunara silovao svoju baku i pretio smrću ako ne bude zadovoljen

Maloletnik iz Alibunara silovao svoju baku i pretio smrću ako ne bude zadovoljen

Luftika 18.08.2022
Maloletni D. P. (17) pretukao je i silovao svoju babu S. P. (71) proteklog vikenda. Baba, koja ga čuva, sama je maloletnog unuka prijavila policiji, a povodom toga oglasilo se i Tužilaštvo u Pančevu. Sudiji za maloletnike Višeg suda u Pančevu podnet… »
Užas u Ilandži kod Alibunara: Maloletnik pretukao i silovao svoju babu

Užas u Ilandži kod Alibunara: Maloletnik pretukao i silovao svoju babu

Telegraf 18.08.2022
D. P. se trenutno nalazi u pritvoru. D. P. (17) pretukao je i silovao svoju babu S. P. koja ga čuva, saznaje Telegraf. Napad se dogodio tokom proteklog vikenda u mestu Ilandža kod Alibunara, a unuka je baba prijavila policiji. D. P. se trenutno nalazi u… »
Detalji strahote u Ilandži: Baba čuvala tri maloletna unuka bez roditelja, najstariji je silovao i prebio

Detalji strahote u Ilandži: Baba čuvala tri maloletna unuka bez roditelja, najstariji je silovao i prebio

Telegraf 18.08.2022
Nasilje nad njom je počinio najstariji unuk tokom proteklog vikenda. S. P. (71) koju je silovao i pretukao maloletni unuk D. P. (17) u Ilandži kod Alibunara tokom vikenda, kako Telegraf saznaje, u kuću u kojoj se dogodila ova strahota došla je kako bi… »
Unuk (17) silovao babu i ponavljao jedno! Kada je čula šta ju je pitao, zaplakala je - evo šta je rekla u policiji

Unuk (17) silovao babu i ponavljao jedno! Kada je čula šta ju je pitao, zaplakala je - evo šta je rekla u policiji

Mondo 18.08.2022
Otkriveno šta je žrtva rekla u policijskoj stanici. Otkriveno šta je žrtva rekla u policijskoj stanici. Vest da je maloletni unuk D. P. (17) u mestu Ilandža kod Alibunara silovao i pretukao svoju babu S. P. (71) koja mu je bila staratelj, obzirom da… »
Dok je silovao svoju babu unuk ponavljao jednu jezivu rečenicu: Otkrivamo šta je rekla policiji u Alibunaru

Dok je silovao svoju babu unuk ponavljao jednu jezivu rečenicu: Otkrivamo šta je rekla policiji u Alibunaru

Telegraf 18.08.2022
Kako smo nezvanično saznali, u drugoj sobi je za vreme napada spavao drugi unuk (16), a treće unuče, inače devojčica predata je hraniteljskoj porodici. Vest da je maloletni unuk D. P. (17) u mestu Ilandža kod Alibunara silovao i pretukao svoju babu… »
"Bolje da sam umrla nego što sam ovo dočekala": Potresna ispovest babe koju je silovao unuk: "Dva sata posle ponoći ušao je…

"Bolje da sam umrla nego što sam ovo dočekala": Potresna ispovest babe koju je silovao unuk: "Dva sata posle ponoći ušao je…

Blic 18.08.2022
"Bolje da sam umrla, nego što sam dočekala da me unuk siluje. Meni nema života. Zamislite šta sam dočekala". Ovim rečima se novinarima obratila sedamdesetjednogodišnja baba koju je silovao sedamnaestogodišnji unuk iz Ilandže kod Alibunara. HOROR… »
Jeziva ispovest bake koju je silovao unuk: Stavio mi je jastuk na lice i pretio

Jeziva ispovest bake koju je silovao unuk: Stavio mi je jastuk na lice i pretio

Nova 18.08.2022
Policija je uhapsila D. P. (17) iz Alibunara zbog sumnje da je tokom vikenda u kući silovao svoju baku S. P. (71). Monstrum je baki najpre pretio, a potom je prebio i seksualno napastvovao, a nesrećna žena se i dalje oporavlja od šoka. Silovanje se… »
Maloletnik (17) silovao svoju babu Horor kod Alibunara usred noći: Pretio da će je ubiti ako ne pristane da ga zadovolji

Maloletnik (17) silovao svoju babu Horor kod Alibunara usred noći: Pretio da će je ubiti ako ne pristane da ga zadovolji

Kurir 18.08.2022
Tinejdžer (17) pretukao je i silovao svoju babu (71) proteklog vikenda u Alibunaru. Baba, koja ga čuva, sama je maloletnog unuka prijavila policiji, a povodom toga oglasilo se i Tužilaštvo u Pančevu. Sudiji za maloletnike Višeg suda u Pančevu… »
Detalji užasa u Alibunaru: Baka čuvala 3 maloletna unuka da ne odu u dom, a najstariji (17) je silovao i pretukao

Detalji užasa u Alibunaru: Baka čuvala 3 maloletna unuka da ne odu u dom, a najstariji (17) je silovao i pretukao

Kurir 18.08.2022
Starica koju je silovao i pretukao unuk (17) u Alibunaru tokom vikenda došla je u kuću u kojoj se dogodila ova strahota kako bi čuvala maloletne unuke jer ih je prema nezvaničnim informacijama majka ostavila, a otac im je preminuo. Da nije preuzela… »
Pijan vređao i davio suprugu: Podignuta optužnica protiv nasilnika iz Pančeva

Pijan vređao i davio suprugu: Podignuta optužnica protiv nasilnika iz Pančeva

Nova 18.08.2022
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je Osnovnom sudu u Pančevu optužni predlog protiv A.B. zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. Osumnjičeni se tereti da je 30. jula u Pančevu u porodičnoj kući… »
Pritvor za nasilje u Pančevu: Nevenčanu suprugu stezao za vrat, ona uspela da se otrgne i pobegne

Pritvor za nasilje u Pančevu: Nevenčanu suprugu stezao za vrat, ona uspela da se otrgne i pobegne

Kurir 18.08.2022
PANČEVO - Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je Osnovnom sudu u Pančevu optužni predlog protiv A.B. zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. Naime, on se sumnjiči da je pretposlednjeg dana jula u… »
Optužnica za nasilnika iz Pančeva: Pijan pokušao da udavi suprugu, ona uspela da mu pobegne

Optužnica za nasilnika iz Pančeva: Pijan pokušao da udavi suprugu, ona uspela da mu pobegne

Telegraf 18.08.2022
On se sumnjiči da je 30. jula ove godine u Pančevu u porodičnoj kući pijan tukao vanbračnu suprugu M.M. i pokušao da je udavi. Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je Osnovnom sudu u Pančevu optužni predlog protiv A.B. zbog nasilja u… »
Horor u alibunaru: Maloletnik pretukao, pa silovao svoju babu koja ga je čuvala jer je njega i braću napustila majka

Horor u alibunaru: Maloletnik pretukao, pa silovao svoju babu koja ga je čuvala jer je njega i braću napustila majka

Blic 18.08.2022
Maloletni D. P. (17) pretukao je i silovao svoju babu S. P. koja ga je čuvala nakon što je njega, i njegova dva brata majka napustila. Kako navodi Telegraf napad se dogodio tokom proteklog vikenda, a maloletnog unuka je baba sama prijavila policiji. D… »
Maloletnik iz Ilandže osumnjičen za silovanje svoje babe

Maloletnik iz Ilandže osumnjičen za silovanje svoje babe

Dnevnik 18.08.2022
PANČEVO: Više javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je sudiji za maloletnike Višeg suda u Pančevu zahtev za pokretanje pripremnog postupka prema maloletniku iz Ilandže, zbog sumnje da je 13. avgusta, uz pretnje, silovao svoju babu (71). Zahtevom se… »
Detalji užasa u Alibunaru: Starica čuvala unuke, najstariji je prebio i silovao

Detalji užasa u Alibunaru: Starica čuvala unuke, najstariji je prebio i silovao

Nova 18.08.2022
S. P. (71) koju je silovao i pretukao maloletni unuk D. P. (17) u Alibunaru tokom vikenda, kako Telegraf saznaje, u kuću u kojoj se dogodila ova strahota došla je kako bi čuvala svoj tri maloletna unuka jer ih je, kako se navodi, majka ostavila, a otac… »
Saslušan maloletnik koji je prebio i silovao svoju babu u Alibunaru: Preti mu duga robija

Saslušan maloletnik koji je prebio i silovao svoju babu u Alibunaru: Preti mu duga robija

Telegraf 18.08.2022
Nakon saslušanja maloletnika koji je prethodno lišen slobode, sudija za maloletnike Višeg suda u Pančevu mu je po predlogu Višeg javnog tužilaštva u Pančevu odredio pritvor. Više javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je sudiji za maloletnike… »
Užas u Alibunaru: Maloletnik silovao babu, određen pritvor

Užas u Alibunaru: Maloletnik silovao babu, određen pritvor

Nova 18.08.2022
Više javno tužilaštvo u Pančevu je dana 13.08.2022. godine podnelo sudiji za maloletnike Višeg suda u Pančevu zahtev za pokretanje pripremnog postupka prema maloletniku iz Ilandže zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo… »

Vesti dana »