Povezane vesti
Odlaže se početak izgradnje železničke obilaznice oko Niša
Biznis.rs 18.08.2022
radovi od marta 2023. godine? Izgradnja železničke obilaznice oko Niša u dužini od 22 kilometra neće početi na jesen, već u martu naredne godine, potvrdio je u četvrtak u Nišu ministar građevinarstva Tomislav Momirović. Momirović je u februaru ove godine… »
Momirović: Izgradnja obilaznice oko Niša neće početi na jesen, već u martu sledeće godine
Danas 18.08.2022
Izgradnja železničke obilaznice oko Niša u dužini od 22 kilometra neće početi na jesen, već u martu naredne godine, potvrdio je danas u Nišu ministar građevinarstva Tomislav Momirović. Momirović je u februaru ove godine rekao da će radovi najverovatnije… »
Toma Mona opet odlaže gradnju obilaznice oko Niša: „Takva je dinamika“
Nova 18.08.2022
Izgradnja železničke obilaznice oko Niša u dužini od 22 kilometra, neće krenuti na jesen, već marta naredne godine, potvrdio je danas u Nišu ministar građevinarstva Tomislav Momirović. On je februara ove godine rekao da će radovi najverovatnije početi… »
Momirović: Izgradnja železničke obilaznice oko Niša počinje u martu 2023.
N1 Info 18.08.2022
Izgradnja železničke obilaznice oko Niša u dužini od 22 kilometra neće početi na jesen, već u martu naredne godine, potvrdio je u Nišu ministar građevinarstva Tomislav Momirović. Momirović je u februaru ove godine rekao da će radovi najverovatnije početi… »
Vesti dana »

BCBP traži od Tužilaštva pokretanje hitne istrage zbog protivzakonitog delovanja policije na protestima
N1 Info pre 2 satajoš 33 povezane

Uhapšeno osmoro zbog malverzacija s vozačkim dozvolama, među njima i policajac
Radio 021 pre 1 satjoš 40 povezanih

Da li je Orban promenio stav o Ukrajini? Odmah se oglasio lider Mađarske
Alo pre 1 satjoš 68 povezanih

Vučić otkrio dan kada predstavlja nove ekonomske mere: Primena od 1. septembra
Blic pre 21 minutajoš 23 povezane