Povezane vesti

Kisić: Treći javni pozi za program Moja prva plata 22. avgusta

Kisić: Treći javni pozi za program Moja prva plata 22. avgusta

Danas 18.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisaće u ponedeljak, 22. avgusta, novi, treći javni poziv za program „Moja prva plata“, izjavila je ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Darija Кisić. Кisić je navela da… »
Vlada: U ponedeljak novi Javni poziv za Moju prvu platu

Vlada: U ponedeljak novi Javni poziv za Moju prvu platu

Dnevnik 18.08.2022
BEOGRAD: Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici izmenjenu Uredbu o programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, kojom su povećani iznosi novčane naknade nezaposlenim mladima, koji će biti uključeni u ovaj program po novom… »
Vlada u okviru programa Moja prva plata povećala novčane podsticaje za mlade

Vlada u okviru programa Moja prva plata povećala novčane podsticaje za mlade

N1 Info 18.08.2022
Vlada Republike Srbije usvojila je izmenjenu Uredbu o programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, povećavši iznose za nezaposlene mlade sa srednjim obrazovanjem sa 22.000 na 25.000 dinara mesečno, a za nezaposlene mlade sa visokim… »
Vlada povećala novčane iznose mladima u programu „Moja prva plata“

Vlada povećala novčane iznose mladima u programu „Moja prva plata“

Nova 18.08.2022
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici izmenjenu Uredbu o programu podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" kojom su povećani iznosi novčane naknade nezaposlenim mladima koji će biti uključeni u ovaj program po novom Javnom pozivu… »
Vlada usvojila izmenjenu Uredbu o programu "Moja prva plata", povećani iznosi naknade, ostaje zabrana izvoza evrodizela

Vlada usvojila izmenjenu Uredbu o programu "Moja prva plata", povećani iznosi naknade, ostaje zabrana izvoza evrodizela

Euronews 18.08.2022
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici izmenjenu Uredbu o programu podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" kojom su povećani iznosi novčane naknade nezaposlenim mladima koji će biti uključeni u taj program po novom Javnom pozivu… »

Vesti dana »