Povezane vesti

Srbija produžila zabranu izvoza dizela za još sedam dana

Srbija produžila zabranu izvoza dizela za još sedam dana

Bloomberg Adria 18.08.2022
Vlada Republike Srbije donela je odluku o produženju zabrane izvoza evro dizela EN 590 za još sedam dana, rekli su u četvrtak iz kabineta premijerke Ane Brnabić. "Donošenjem ove mere sprečiće se moguće štete po privredu i građane, s obzirom na… »
Vlada produžila zabranu izvoza dizela: Odluka na snazi još 7 dana

Vlada produžila zabranu izvoza dizela: Odluka na snazi još 7 dana

Blic 18.08.2022
Vlada Srbije donela je na sednici izmenjenu odluka o privremenoj zabrani izvoza evro dizela EN 590, kojom se zabrana produžava za još sedam dana. - Donošenjem ove mere sprečiće se moguće štete po privredu i građane, s obzirom na to da energetska… »
Nacionalna sportska priznanja Ivani Nišević i Ivanu Stankoviću

Nacionalna sportska priznanja Ivani Nišević i Ivanu Stankoviću

Radio 021 18.08.2022
Vlada Srbije je na današnjoj sednici donela Rešenja o dodeli nacionalnog sportskog priznanja rukometašici Ivani Nišević i rukometašu Ivanu Stankoviću. Rešenje za Ivanu Nišević doneto je s obzirom na to da je osvojila srebrnu medalju na Svetskom… »
Treći javni poziv za “Moju prvu platu” 22. avgusta

Treći javni poziv za “Moju prvu platu” 22. avgusta

Biznis.rs 18.08.2022
Vlada Srbije povećala iznos naknada u programu zapošljavanja mladih. Nacionalna služba za zapošljavanje raspisaće u ponedeljak, 22. avgusta, novi, treći javni poziv za program „Moja prva plata“, izjavila je ministarka za rad, zapošljavanje… »
Vlada Srbije produžila zabranu izvoza evrodizela

Vlada Srbije produžila zabranu izvoza evrodizela

Nova 18.08.2022
Vlada Srbije produžila je danas privremenu zabranu izvoza evrodizela EN 590. Na današnjoj sednici doneta je izmenjena odluka o privremenoj zabrani izvoza Evro dizela EN 590 kojom se zabrana produžava za još sedam dana. „Donošenjem ove mere… »
Produžena odluka o zabrani izvoza Evro dizela za još sedam dana

Produžena odluka o zabrani izvoza Evro dizela za još sedam dana

N1 Info 18.08.2022
Vlada je donela izmenjenu odluku o privremenoj zabrani izvoza Evro dizela EN 590 kojom se zabrana produžava za još sedam dana. Kako je saopšteno iz vlade, donošenjem ove mere sprečiće se moguće štete po privredu i građane s obzirom na to da… »

Vesti dana »