Povezane vesti

VIDEO Grobari zagmeli „Uprava napolje“, pa poslali poruku igračima

VIDEO Grobari zagmeli „Uprava napolje“, pa poslali poruku igračima

Nova 18.08.2022
Navijači ne odustaju od protesta protiv uprave kluba. Fudbaleri Partizana od 21.00 dočekuju ekipu Hamruna sa Malte u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija, a primetno je da je poseta osetno slabija od one protiv kiparskog AEK-a. Nisu… »
Apel nije urodio plodom, Partizan u Evropu ispraća poluprazna Humska...

Apel nije urodio plodom, Partizan u Evropu ispraća poluprazna Humska...

Sportske.net 18.08.2022
Za nešto manje od pola sata do početka Partizanove evropske utakmice, a tribine u Humskoj i nisu naročito popunjene. Svega pet do šest hiljada ljudi, ako i toliko, će ispratiti prvi od dva okršaja od kojih će zavisiti evropska sudbina "crno-belih"… »
Neubedljivi Partizan ubedljivo pobedio!

Neubedljivi Partizan ubedljivo pobedio!

Sport klub 18.08.2022
Fudbaleri Partizana u prvom meču baraža za plasman u Lige konferencije ubedljivo su u Humskoj pobedili ekipu Hamruna sa Malte rezultatom 4:1. Revanš je za nedalju dana, ali utisak je da ekipa Gordana Petrića, i pored neubedljive partije u većem delu… »
Partizan najzad efikasan, crno-beli na Maltu idu sa tri gola prednosti

Partizan najzad efikasan, crno-beli na Maltu idu sa tri gola prednosti

Euronews 18.08.2022
Fudbaleri Partizana ubedljivo su slavili 4:1 protiv Hamruna u plej-of rundi kvalifikacija za Ligu konferencija. Visokim presingom su igrači Gordana Petrića pravili velike probleme Maltežanima i za taj trud bili nagrađeni. Golove za crno-bele postigli… »
VIDEO Ovo je Partizan: Presing, prekid, kontra i tri različita gola Hamrunu

VIDEO Ovo je Partizan: Presing, prekid, kontra i tri različita gola Hamrunu

Nova 18.08.2022
Pogledajte tri drugačija i sva tri lepa gola Partizana iz prvog poluvremena. Fudbaleri Partizana stvorili su prednost nad Hamrun Spartansima već u prvom poluvremenu meča u Humskoj. Crno-beli su sa 3:0 okončali prvih 45 minuta prvog meča plej-ofa… »
Hotsport na licu mesta: Pogledajte reakcije Vučelića i Vazure na skandiranje Grobara! (video)

Hotsport na licu mesta: Pogledajte reakcije Vučelića i Vazure na skandiranje Grobara! (video)

Hot sport 18.08.2022
Ne staju navijači sa pesmom. Deluje da su fudbaleri Partizana konačno pronašli ritam, poveli su sa 3:0 protiv malteškog Hamruna u prvom meču plej-ofa za Ligu konferencija. Ipak, uprkos dobroj igri crno-belih, navijači i dalje skandiraju poruku… »
Grobari PEVALI "uprava napolje", a na severu pravi orkestar! Trube, bubnjevi - pred meč luda žurka na tribini!

Grobari PEVALI "uprava napolje", a na severu pravi orkestar! Trube, bubnjevi - pred meč luda žurka na tribini!

Mondo 18.08.2022
Pogledajte kako je bilo na stadionu crno-belih pred meč. Pogledajte kako je bilo na stadionu crno-belih pred meč. Fudbaleri Partizana u četvrtak na svom stadionu igraju važan meč protiv malteškog kluba Hamrun u plej-ofu za plasman u grupnu fazu… »
Slaba poseta u Humskoj, Maltežani doveli trubače

Slaba poseta u Humskoj, Maltežani doveli trubače

Sportski žurnal 18.08.2022
Malobrojni navijači crno-belih tražili su odlazak aktuelne uprave na čelu sa Miloradom Vučelićem i vređali generalnog direktora kluba Miloša Vazuru. Večerašnji duel između fudbalera Partizana i Hamruna sa Malte u Humskoj u plej-ofu za plasman u… »
POLUVREME - Goleada u Humskoj, konačno Partizan!

POLUVREME - Goleada u Humskoj, konačno Partizan!

Sportske.net 18.08.2022
Fudbaleri Partizana vode protiv Hamruna u Humskoj rezultatom 3:0 posle prvih 45 minuta meča plejofa za Ligu konferencija. Izabranici Gordana Petrića zaigrali su ove večeri dosta bolje, istina Maltežani su zapretili prvi preko Džonija, da bi potom… »
Marković: Planirao sam da završim karijeru u Partizanu

Marković: Planirao sam da završim karijeru u Partizanu

Sportski žurnal 18.08.2022
Marković je ponikao u Partizanu iz kog je 2013. prešao u Benfiku, a kasnije je igrao za Liverpul, Fenerbahče, Sporting, Hal, Anderleht i Fulam. Fudbaler Gazijantepa i nekadašnji kapiten Partizana Lazar Marković izjavio je danas za turske medije da je… »
Hteo sam da ostanem u Partizanu do kraja karijere! Lazar Marković otkrio Turcima - "Nisam očekivao da će biti ovako..."

Hteo sam da ostanem u Partizanu do kraja karijere! Lazar Marković otkrio Turcima - "Nisam očekivao da će biti ovako..."

Mondo 18.08.2022
Lazar Marković je turskim medijima otkrio kako je došlo do njegovog dolaska u Gazijantep nakon perioda u Partizanu. Lazar Marković je turskim medijima otkrio kako je došlo do njegovog dolaska u Gazijantep nakon perioda u Partizanu. Fudbaleri Partizana… »
Lazar Marković hteo u Partizanu kraj karijere: Kapiten sam, želeo sam da ostanem do kraja!

Lazar Marković hteo u Partizanu kraj karijere: Kapiten sam, želeo sam da ostanem do kraja!

Hot sport 18.08.2022
Napustio je Lazar Marković Partizan ovog leta, pa je tako otpočeo novo poglavlje u karijeri uz potpis u turskom Gazijantepu. MišljenjaGrobara oko njegovog drugog mandata u crno-belom dresu su podeljena, ali krilni napadač ima samo lepe reči o svom… »
Petrićeva šok terapija – I ko je uopšte taj Hamrun?

Petrićeva šok terapija – I ko je uopšte taj Hamrun?

Sportske.net 18.08.2022
Crno-beli u krizi i sa novim trenerom protiv potpuno neočekivanog protivnika. Šokirani, ranjeni i konfuzni Partizan u četvrtak od 21 sat dočekuje malteški Hamrun, u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u UEFA Ligu koneferencije. Crno-beli svakako nisu… »
Na ivici ambisa: Partizan je doživeo da mu i Maltežani prete

Na ivici ambisa: Partizan je doživeo da mu i Maltežani prete

Nova 18.08.2022
Crno-beli od 21 čas dočekuju Hamrun Spartanse s Malte u utakmici koja će odrediti dalji tok sezone. Pobeda ih približava Evropi, poraz sa druge strane znači uvod u nešto što bi moglo da bude opisano kao, u najmanju ruku, neizvesna budućnost… »

Vesti dana »