Povezane vesti
Ma neću da je pipnem nek umre, vodite je u sobu: Strašna ispovest trudnice iz KG! Pod pritiskom lekara abortirala zdrav plod
Kurir 18.08.2022
Žena koja se na društvenoj mreži Tviter predstavlja kao Hristina podelila je ispovest neimenovane žene o stravičnom iskustvu koje je doživela kada je posle tri godine borbe za potomstvo ostala u drugom stanju. Prenosimo vam njenu ispovest u celosti: -… »
"Neka umre, neću da je pipnem", jeziva priča iz KG bolnice: Na nagovor lekara abortirala, a nije trebalo - sanjam dete!
Mondo 18.08.2022
I.M. nakon tri godine borbe za potomstvo, ostala je u drugom stanju. Tokom pregleda je imala krvarenje, zbog čega su doktori insistirali da uradi reviziju. Ispostavilo se da je to bila velika greška i da je sa plodom sve bilo u redu. I.M. nakon tri… »
Vesti dana »

Samit pokrenuo hotelski bum: Kako se Aljaska sprema za dolazak lidera Rusije i SAD
Sputnik pre 34 minutajoš 106 povezanih

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
BBC News pre 3 satajoš 36 povezanih