Povezane vesti
NBS: Relativna stabilnost deviznog kursa nije fiksni kurs
Politika 18.08.2022
Narodna banka Srbije odbacila je danas kao neistinite i neutemelje izjave pojedinih ekonomista da se u Srbiji sprovodi de fakto fiksni kurs, upozorivši da takve izjave mogu biti opasne u smislu formiranja nerealnih očekivanja javnosti. Relativna… »
NBS: Relativna stabilnost deviznog kursa domaće valute nije fiksni kurs
Insajder 18.08.2022
Narodna banka Srbije (NBS) saopštila je danas da relativna stabilnost deviznog kursa domaće valute nije fiksni kurs i da to poistovećivanje može biti opasno zbog mogućih nerealnih očekivanja javnosti. NBS je, reagujući na tvrdnje pojedinih ekonomista da… »
NBS: U Srbiji se ne sprovodi fiksni kurs, već relativna stabilnost dinara
N1 Info 18.08.2022
Narodna banka Srbije (NBS) saopštila je da nisu tačne izjave pojedinih ekonomista da se u Srbiji sprovodi de facto fiksni kurs, uz napomenu da je relativna stabilnost kursa dinara prema evru odlika NBS, ali da ona nikako ne znači fiksiranje kursa… »
Vesti dana »

Dramatičan požar u crnoj gori Vatrena stihija zahvatila kuće, gori sve živo, isključen dalekovod
Dnevnik pre 15 minutajoš 40 povezanih

RHMZ: Zaječar najtopliji grad u Srbiji, na snazi upozorenje na opasnost od izbijanja požara
NIN pre 35 minutajoš 60 povezanih

Predstojeći samit Trampa i Putina na Aljasci: test za mir u Ukrajini i međunarodne reakcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 45 povezanih