Povezane vesti

Ana Nikolić se opet pravda: Nikad nisam okrenula leđa LGBT populaciji

Ana Nikolić se opet pravda: Nikad nisam okrenula leđa LGBT populaciji

Nova 19.08.2022
Pevačica Ana Nikolić je nakon izjave o gej paradi u centru pažnje. Ana Nikolić je pre nekoliko dala izjavila da je protiv gej parade, koja treba da se održi u septembru u Beogradu. „Verovatno je trebalo da se održi ta parada porodičnih vrednosti… »
"Nisam okrenula leđa LGBT populaciji": Ana Nikolić se opet pravda: "Ne zanima me ko je kojeg opredeljenja"

"Nisam okrenula leđa LGBT populaciji": Ana Nikolić se opet pravda: "Ne zanima me ko je kojeg opredeljenja"

Blic 19.08.2022
Pevačica Ana Nikolić poslednjih dana nalazi se u centru medijske pažnje zbog njene izjave o Paradi ponosa koja treba da se održi u Beogradu, a sada je na svom Instagram profilu pokušala da objasni da nikada nije okrenula leđa LGBT populaciji i da je… »
Nisam okrenula leđa LGBT populaciji! Ana Nikolić promenila ploču, pa poručila da prijatelje ne bira po seksualnom…

Nisam okrenula leđa LGBT populaciji! Ana Nikolić promenila ploču, pa poručila da prijatelje ne bira po seksualnom…

Kurir 19.08.2022
Ana Nikolić poslednjih dana nalazi se u centru medijske pažnje zbog njene izjave o Paradi ponosa koja treba da se održi u Beogradu, a sada je na svom Instagram profilu pokušala da objasni da nikada nije okrenula leđa LGBT populaciji i da je njena… »
"Ne razumem, šta imaju da paradiraju": Vesna Zmijanac šokirala o Paradi ponosa i udvaranju mlađih momaka: "Moja generacija…

"Ne razumem, šta imaju da paradiraju": Vesna Zmijanac šokirala o Paradi ponosa i udvaranju mlađih momaka: "Moja generacija…

Blic 19.08.2022
Vesna Zmijanac iznenadila je izjavom o Paradi ponosa, koja će idućeg meseca biti održana u srpskoj prestonici sa gostima iz celog sveta. - Šta znam... Da vam kažem, nemam ništa protiv tog sveta i te fele, ali, ne razumem tu potrebu da svima… »
Povredila i ponizila: gej populaciju, pa se sada pravda: Ana Nikolić okrenula ploču i evo šta sada priča

Povredila i ponizila: gej populaciju, pa se sada pravda: Ana Nikolić okrenula ploču i evo šta sada priča

Blic 19.08.2022
Pevačica Ana Nikolić šokirala je izjavom o Europrajdu koji će idućeg meseca biti održan u srpskoj prestonici sa gostima iz celog sveta, što je izazvalo lavinu komentara. - Nema potrebe da se šeta i paradira, koga briga kog si ti opredeljenja. Ja… »
"Ova vernica malo paradira po manastirima, malo po gej paradi": Ana Nikolić isprozivala Seku Aleksić: "Ima dvostruke aršine"

"Ova vernica malo paradira po manastirima, malo po gej paradi": Ana Nikolić isprozivala Seku Aleksić: "Ima dvostruke aršine"

Blic 18.08.2022
Pevačice Ana Nikolić i Seka Aleksić oglasile su se na svojim mrežama povodom Europrajda, a sada je Ana javno isprozivala Seku. Naime, Nikolićeva je na Instagramu podelila Sekine fotografije iz manastira i napisala sledeće: (VIDEO) Nakon Vujadina… »

Vesti dana »