Povezane vesti

Ćerkin dolazak je sve promenio: Petar napustio dom, Hana ostala sama. Prestala sam da reagujem…

Ćerkin dolazak je sve promenio: Petar napustio dom, Hana ostala sama. Prestala sam da reagujem…

Svet & Skandal 19.08.2022
Ćerka Hane Huljić i Petra Graša donela je radost u život poznatog para Devojčica Alba, ćerka Hane Huljić i Petra Graša na svet je pristigla 17. jula i u njihov život unela potpuno novu energiju. Zbog novinskih napisa o njihovom braku, venčanju… »
Hana Huljić prvi put o ulozi majke: Priznala šta je muči i otkrila da li ona i Petar Grašo planiraju još jednu svadbu!

Hana Huljić prvi put o ulozi majke: Priznala šta je muči i otkrila da li ona i Petar Grašo planiraju još jednu svadbu!

Mondo 19.08.2022
Hana Huljić i Petar Grašo dobili su ćerku pre mesec dana, a njihov privatan život ne prestaje da intrigira. Hana Huljić i Petar Grašo dobili su ćerku pre mesec dana, a njihov privatan život ne prestaje da intrigira. Hana Huljić i Petar Grašo… »
Hana Huljić prvi put o ćerki: Otkrila da li ona i Grašo planiraju drugu svadbu

Hana Huljić prvi put o ćerki: Otkrila da li ona i Grašo planiraju drugu svadbu

Nova 19.08.2022
Hana i Petar postali su roditelji ćerkice Albe 17. jula, a ona je sada prvi put govorila o majčinstvu. Ćerka Tončija Huljića sada je otkrila kako se snašla u roditeljstvu i kakvi su joj planovi za budućnost. „Sviđa mi se uloga mame. Dobro sam… »
Hana Huljić prvi put o majčinstvu: Evo da li planira još jednu svadbu sa Petrom Grašom: "Beba ima grčeve"

Hana Huljić prvi put o majčinstvu: Evo da li planira još jednu svadbu sa Petrom Grašom: "Beba ima grčeve"

Blic 18.08.2022
Hana Huljić i Petar Grašo postali su roditelji ćerkice Albe 17. jula, što ih svakim danom čini sve srećnijim. Ćerka Tončija Huljića otkrila je sada kako se snašla u roditeljstvu. - Sviđa mi se uloga mame. Dobro sam. Malo je sad smirujem jer ima… »

Vesti dana »