Povezane vesti

Tanja Savić u alkoholu tražila spas: Crkva joj pomogla da se izvuče iz problema

Tanja Savić u alkoholu tražila spas: Crkva joj pomogla da se izvuče iz problema

Svet & Skandal 19.08.2022
Život Tanje Savić protkan je raznim iskušenjima Pevačica Tanja Savić prisetila se početaka karijere i prvog pijanstva, zbog kog se, kako kaže, više nikada nije tako olešila kao tada, za proslavu svog punoletstva. Naime, ona priča da za svoj 18… »
Išla sam u crkvu da se zakunem da nikad više neću! Tanja Savić godinama ćutala o onome što je uradila - zgadio mi se!

Išla sam u crkvu da se zakunem da nikad više neću! Tanja Savić godinama ćutala o onome što je uradila - zgadio mi se!

Mondo 19.08.2022
Tanja Savić ne nosi lepo iskustvo s proslave osamnaestog rođendana. Tanja Savić ne nosi lepo iskustvo s proslave osamnaestog rođendana. Pevačica Tanja Savić, koja ovo leto provodi radno, ali i "časti" fanove fotografijama na društvenim mrežama… »
Tanja Savić otkrila tajnu iz mladosti: "u crkvi sam se zaklela da to neću raditi", a bivši muž izneo jezive tvrdnje

Tanja Savić otkrila tajnu iz mladosti: "u crkvi sam se zaklela da to neću raditi", a bivši muž izneo jezive tvrdnje

Blic 19.08.2022
Pevačica Tanja Savić prisetila se početaka karijere, ali i prvog pijanstva koje je bilo, kako kaže, za proslavu njenog 18. rođendana. - Sećam se svog 18. rođendana. On nije bio kao sva punoletstva mojih drugara. Ja sam radila tad u Bosni, tako da… »

Vesti dana »