Povezane vesti

Nišlija lakše povređen u požaru koji izbio u njegovom stanu

Nišlija lakše povređen u požaru koji izbio u njegovom stanu

Danas 19.08.2022
U požaru u stanu na sedmom spratu zgrade na Bulevaru Nemanjića broj 40, u širem centru Niša, lakše je povređen muškarac (59), koji je zbrinut u Urgentnom centru Univerzitetskog kliničkog centra Niš. Niški UKC je saopštio da je muškarac “od… »
FOTO Požar u zgradi u Nišu, muškarac prevezen u Urgentni centar

FOTO Požar u zgradi u Nišu, muškarac prevezen u Urgentni centar

Nova 19.08.2022
Stariji Nišlija povređen je u svom stanu na sedmom spratu zgrade na Bulevaru Nemanjića 40 u Nišu, u požaru koji je izbio oko 8.30 sati. Muškarac je vozilom Hitne pomoći prebačen u Urgentni centar KC Niš i stepen njegovih povreda nije zasad… »
Sumnja se da je opušak izazvao požar: Vlasnik stana pokušao da pobegne od vatre

Sumnja se da je opušak izazvao požar: Vlasnik stana pokušao da pobegne od vatre

Nova 19.08.2022
Stariji Nišlija (59) povređen je u požaru koji je izbio jutros u njegovom stanu na sedmom spratu zgrade na Bulevaru Nemanjića 40 u Nišu. Prema rečima komšija, sumnja se da je vatru izazvao opušak cigarete. U stanu u kom je izbio požar živi… »
U požaru u Nišu povređen stariji muškarac

U požaru u Nišu povređen stariji muškarac

RTV 19.08.2022
NIŠ - U požaru u stambenoj zgradi u Nišu koji je izbio jutros oko 8 časova, povređen je jedan stariji muškarac. Brzom reakcijom vatrogasne službe požar je lokalizovan, prenose Novosti. Požar je izbio u stanu na sedmom spratu zgrade u Bulevaru… »
"Rekla sam mužu: 'mi gorimo!'" Požar na 7. spratu zgrade u Nišu, povređen jedan muškarac, stanari uznemireni: "Bio je sav…

"Rekla sam mužu: 'mi gorimo!'" Požar na 7. spratu zgrade u Nišu, povređen jedan muškarac, stanari uznemireni: "Bio je sav…

Blic 19.08.2022
Muškarac 59 godina star povređen je u požaru koji je jutros izbio na sedmom spratu u zgradi broj 40 na Bulevaru Nemanjića u Nišu. Povređeni muškarac je na nosilima iznet iz zgrade. Prvim pregledom utvrđeno je da povređeni ima manju opekotinu na… »
Rekla sam mužu, mi gorimo! Nišlija (59) povređen u vatrenoj stihiji na 7. spratu zgrade u Bulevaru Nemanjića

Rekla sam mužu, mi gorimo! Nišlija (59) povređen u vatrenoj stihiji na 7. spratu zgrade u Bulevaru Nemanjića

Kurir 19.08.2022
NIŠ - Muškarac od 59 godina povređen je u požaru koji je jutros izbio na sedmom spratu u zgradi broj 40 na Bulevaru Nemanjića u Nišu. Kako Kurir saznaje, dvoje je prevezeno sanitetom nakon što su se nagutali dima. Prvim pregledom utvrđeno je da… »
VIDEO Upravnik zgrade nakon požara u Nišu: Istraga će utvrditi sve okolnosti

VIDEO Upravnik zgrade nakon požara u Nišu: Istraga će utvrditi sve okolnosti

Nova 19.08.2022
Predrag Milošević, profesionalni upravnik zgrade u Nišu u kojoj je jutros oko 8.30 časova izbio požar prilikom dobijenih informacija o požaru odmah je došao na lice mesta i dao izjavu. „Kad sam stigao već su vatrogasci bili tu“, rekao je tom… »
Požar u višespratnici u Nišu: Povređen muškarac u stanu na sedmom spratu

Požar u višespratnici u Nišu: Povređen muškarac u stanu na sedmom spratu

Telegraf 19.08.2022
Požar se nije proširio na druge stanove. Jedan stariji Nišlija povređen je jutros kada je u njegovom stanu na sedmom spratu stambene zgrade u Bulevaru Nemanjića izbio požar. On je vozilom Hitne pomoći prebačen u Urgentni centar UKC Niš, stepen… »

Vesti dana »