Povezane vesti

A je l’ neće moj tata više nikada da dođe? Ćerkice poginulog policajca saznale da su ostale bez oca, tetka otkriva jezive…

A je l’ neće moj tata više nikada da dođe? Ćerkice poginulog policajca saznale da su ostale bez oca, tetka otkriva jezive…

Kurir 19.08.2022
Meštani Gajdobre kraj Bačke Palanke su u šoku posle vesti da je njihov Božidar Koprivica (36) poginuo dok je bio na dužnosti. "Čim se čulo da je poginuo, svi u selu su ugasili muziku. Svi žale naše srce. Svi su u tuzi jer smo izgubili dušu naše… »
Policajac koji je poginuo u Rumenci pod rotacijom jurio za nasilnim vozačem, stradao u sudaru sa drugim automobilom

Policajac koji je poginuo u Rumenci pod rotacijom jurio za nasilnim vozačem, stradao u sudaru sa drugim automobilom

Euronews 19.08.2022
Pripadnik policije Božidar Koprivica (36) iz Policijske uprave u Novom Sadu, koji je bio zaposlen u Odeljenju saobraćajne policije, Saobraćajne policijske ispostave Zapad, poginuo je u četvrtak u saobraćajnoj nesreći, na motociklu, tokom službenog… »
Živela sam za njega, ponosila se njime, ko će Sada da mi kaže ćao bako: Rodbina policajca koji je stradao u kobnoj poteri…

Živela sam za njega, ponosila se njime, ko će Sada da mi kaže ćao bako: Rodbina policajca koji je stradao u kobnoj poteri…

Kurir 19.08.2022
Saobraćajni policajac Božidar Koprivica (36) iz Bačke Palanke poginuo je u policijskoj akciji jureći dostavno vozilo u Rumenki kod Novog Sada. Stravična neseća dogodila se u četvrtak popodne, kada je Koprivica tokom potere udario u automobil koji… »
Časno obavljao zadatke, Koprivica neće biti zaboravljen: Vulin izjavio saučešće porodici poginulog policajca

Časno obavljao zadatke, Koprivica neće biti zaboravljen: Vulin izjavio saučešće porodici poginulog policajca

Telegraf 19.08.2022
Božidar Koprivica (36) iz PU Novi Sad juče je poginuo u saobraćajnoj nesreći, na motociklu, tokom službenog zadatka. Pripadnik policije Božidar Koprivica (36) iz Policijske uprave u Novom Sadu, koji je bio zaposlen u Odeljenju saobraćajne policije… »
Policajac poginuo na službenoj dužnosti, saučešće Vulina

Policajac poginuo na službenoj dužnosti, saučešće Vulina

RTV 19.08.2022
NOVI SAD - Pripadnik policije Božidar Koprivica (36) iz Policijske uprave u Novom Sadu, koji je bio zaposlen u Odeljenju saobraćajne policije, Saobraćajne policijske ispostave Zapad, poginuo je u četvrtak u saobraćajnoj nesreći, na motociklu, tokom… »
"Ne možemo da verujemo da nema našeg Kike, kako će supruga to: Izdržati..." Sutra sahrana policajca poginulog tokom potere…

"Ne možemo da verujemo da nema našeg Kike, kako će supruga to: Izdržati..." Sutra sahrana policajca poginulog tokom potere…

Blic 19.08.2022
Sahrana Božidara Koprivice (36), tragično nastradalog u saobraćajnoj nesreći u Rumenci, biće u subotu u 13 sati na gradskom groblju u Bačkoj Palanci. - Niko još ne veruje da više nema našeg Kike, kako smo ga zvali iz milošti. Supruga Ivana ne… »
„Ponosila sam se njime“: Porodica nastradalog policajca Božidara (36) neutešna

„Ponosila sam se njime“: Porodica nastradalog policajca Božidara (36) neutešna

Nova 19.08.2022
U porodičnoj kući policajca Božidara Koprivice (36), tragično nastradalog u Rumenci u četvrtak popodne, kada je krenuo u poteru za vozačem, za kojeg je imao dojavu, da je za volanom pod uticajem alkohola, danas se u rodnoj Gajdobri, okupila rodbina… »
"Ponosila sam se njime i živela za njega": Porodica tragično nastradalog policajca Božidara (36) neutešna: Bio je naša…

"Ponosila sam se njime i živela za njega": Porodica tragično nastradalog policajca Božidara (36) neutešna: Bio je naša…

Blic 19.08.2022
U porodičnoj kući policajca Božidara Koprivice (36), tragično nastradalog u Rumenci u četvrtak popodne, kada je krenuo u poteru za vozačem, za kojeg je imao dojavu, da je za volanom pod uticajem alkohola, danas se u rodnoj Gajdobri, okupila rodbina… »
Policajci plakali nad telom kolege koji je stradao tokom potere u Rumenci

Policajci plakali nad telom kolege koji je stradao tokom potere u Rumenci

Nova 19.08.2022
Sahrana policajca Božidara Koprivice koji je juče smrtno stradao tokom obavljanja službenog zadatka u Rumenci, biće obavljena sutra u 13 časova na groblju u Bačkoj Palanci. Božidar će biti sahranjen uz sve najviše počasti MUP-a Republike Srbije… »
"On je bio nada i uzdanica porodice": Oglasila se baka poginulog policajca - prijatelji su ga zvali drugim imenom!

"On je bio nada i uzdanica porodice": Oglasila se baka poginulog policajca - prijatelji su ga zvali drugim imenom!

Mondo 19.08.2022
Policajac Božidar Koprivica poginuo je u četvrtak dok je bio na službenoj dužnosti. Policajac Božidar Koprivica poginuo je u četvrtak dok je bio na službenoj dužnosti. Rodbina, poznanici i prijatelji okupili su se u porodičnoj kući policajca… »
Poznat datum sahrane policajca koji je nastradao na zadatku: Iza sebe ostavio surugu i dvoje male dece

Poznat datum sahrane policajca koji je nastradao na zadatku: Iza sebe ostavio surugu i dvoje male dece

Telegraf 19.08.2022
On je stradao juče tokom policijske potere za vozačem "renoa kangu" u Rumenci kada mu je iz sporedne ulice izašlo vozilo "pežo 206" Sahrana policajca Božidara Koprivice koji je juče smrtno stradao tokom obavljanja službenog zadatka u Rumenci, biće… »
Policajci plakali nad telom kolege: Božidar poginuo tokom potere za bahatim vozačem, u trenutku jurnjave imao uključenu i…

Policajci plakali nad telom kolege: Božidar poginuo tokom potere za bahatim vozačem, u trenutku jurnjave imao uključenu i…

Blic 19.08.2022
U poteri u kojoj je juče poginuo saobraćajni policajac Božidar Koprivica učestvovalo je nekoliko vozila policije iz Novog Sada, a između ostalih na poziv preko radio veze uputio se i Božidar. Božidar se uputio na poziv da policija traga za vozačem… »
Novi detalji pogibije saobraćajca u Rumenci: Božidar jurio dostavno vozilo, pa stradao, Tuga i muk u njegovom domu

Novi detalji pogibije saobraćajca u Rumenci: Božidar jurio dostavno vozilo, pa stradao, Tuga i muk u njegovom domu

Kurir 19.08.2022
Iz doma mladog policajca Božidara Koprivice (36) koji je juče stradao u Rumenci, mogu se čuti samo jecaji, plač koji srce cepaju i najjačima. -Tuga je prevelika. Cela zgrada odjekuje od bola za našim komšijom, za koga svi imamo samo reči hvale… »
Poginuli policajac iz Novog Sada je otac dvoje dece, jurio vozača koji nije hteo da se zaustavi

Poginuli policajac iz Novog Sada je otac dvoje dece, jurio vozača koji nije hteo da se zaustavi

Luftika 19.08.2022
Policajac Božidar Koprivica (36) nastradao je dok je bio u poteri u Rumenci kod Novog Sada. Ovaj policajac dao se u poteru za vozačem koji nije želeo da se zaustavi. U trenutku se zakucao u jedno vozilo i na mestu preminuo. Naime, udario je u automobil… »
Policajci plakali nad telom kolege koji je stradao tokom potere za bahatim vozačem u Rumenci

Policajci plakali nad telom kolege koji je stradao tokom potere za bahatim vozačem u Rumenci

Telegraf 19.08.2022
Građani su prijavili da vozač "renoa" vozi nasilno, a od policije je bežao i poljskim putevima i kroz atare oko Kisača i Rumenke. U poteri u kojoj je juče poginuo saobraćajni policajac Božidar Koprivica učestvovalo je nekoliko vozila policije iz… »
FOTO Ovo je stradali policajac: Detalji potere i teške nesreće u Rumenci

FOTO Ovo je stradali policajac: Detalji potere i teške nesreće u Rumenci

Nova 19.08.2022
Policajac Božidar Koprivica (36), jedan od učesnika u jučerašnjoj poteri u Rumenci kod Novog Sada, stradao je na dužnosti. Koprivica je rodom iz Gajdobre i o njemu kolege imaju samo reči hvale. A post shared by 192.RS (@192_rs) Ovaj policajac je… »

Vesti dana »