Povezane vesti

Ponoš o zadržavanju na granici: Uzalud vam trud, svirači

Ponoš o zadržavanju na granici: Uzalud vam trud, svirači

Blic 19.08.2022
Osnivač Pokreta "Srbija centar" (SRCE) i kandidat na ovogodišnjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je, povodom jučerašnjeg zadržavanja njegove porodice i njega na graničnom prelazu Batrovci prilikom povratka u Srbiju, da ako je ideja… »
Ponoš: Vučić šalje ministra na odvikavanje od narkotika

Ponoš: Vučić šalje ministra na odvikavanje od narkotika

Pravda 19.08.2022
Osnivač pokreta "SRCE" i predsednički kandidat na nedavno održanim izborima, Zdravko Ponoš, rekao je da šef srpske države Aleksandar Vučić jednog ministra neće ponovo imenovati zato što ga, kako je naveo, "šalje na odvikavanje od narkotika"… »
Ponoš: Na granici su me držali dva sata, rekli su mi da BIA hoće da razgovara sa mnom

Ponoš: Na granici su me držali dva sata, rekli su mi da BIA hoće da razgovara sa mnom

Euronews 19.08.2022
Osnivač pokreta "Srbija centar - SRCE" i kandidat na ovogodišnjim izborima za predsednika Zdravko Ponoš saopštio je da su njega i njegovu porodicu u četvrtak popodne zadržali na graničnom prelazu Batrovci, prilikom ulaska u Srbiju. On je naveo da… »
Manojlović: Zaustavljanjem Ponoša na granici, Vulin nastavio sa politikom JUL-a

Manojlović: Zaustavljanjem Ponoša na granici, Vulin nastavio sa politikom JUL-a

N1 Info 19.08.2022
Zadržavanjem lidera ogranizacije Srbije centar Zdravka Ponoša na granici sa Hrvatskom, dezerter Vulin je nastavio sa politikom JUL-u u pogledu prezira prema Srbima iz Hrvatske i izbeglicama, rekao je direktor kampanje pokreta Kreni-promeni Savo… »
Ponoš o zadržavanju na granici: Uzalud vam trud, svirači

Ponoš o zadržavanju na granici: Uzalud vam trud, svirači

N1 Info 19.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar i kandidat na ovogodišnjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je, povodom jučerašnjeg zadržavanja njegove porodice i njega na graničnom prelazu Batrovci prilikom povratka u Srbiju, da ako je ideja bila da ga… »
Ponoš o jučerašnjem zadržavanju na graničnom prelazu Batrovci: „Vučiću, ne diraj mi porodicu“

Ponoš o jučerašnjem zadržavanju na graničnom prelazu Batrovci: „Vučiću, ne diraj mi porodicu“

Danas 19.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar i kandidat na ovogodišnjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je, povodom jučerašnjeg zadržavanja njegove porodice i njega na graničnom prelazu Batrovci prilikom povratka u Srbiju, „ako je ideja bila da me… »
Ponoš: Zadržan sam na Batrovcima iz političkih razloga, još ću se više baviti opozicionim radom

Ponoš: Zadržan sam na Batrovcima iz političkih razloga, još ću se više baviti opozicionim radom

Novi magazin 19.08.2022
Lider pokreta "Srce" Zdravko Ponoš izjavio je da je njegovo zadržavanje na graničnom prelazu Batrovci, prilkom povrtaka u Srbiju bilo politički mitovisano i naglasio da će se još aktivnije baviti opozicionim radom. Ponoš je na konferenciji za… »
Vučić šalje ministra na odvikavanje od narkotika: Ponoš izneo šokantan detalj

Vučić šalje ministra na odvikavanje od narkotika: Ponoš izneo šokantan detalj

Nova 19.08.2022
Osnivač pokreta "SRCE" i predsednički kandidat na nedavno održanim izborima, Zdravko Ponoš, rekao je danas da šef srpske države Aleksandar Vučić jednog ministra neće ponovo imenovati zato što ga šalje na odvikavanje od narkotika. Obraćajući… »
Ponoš o zadržavanju na granici: Ako je ideja bila da me politički demotivišu, nisu uspeli

Ponoš o zadržavanju na granici: Ako je ideja bila da me politički demotivišu, nisu uspeli

Insajder 19.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar i kandidat na ovogodišnjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je, povodom jučerašnjeg zadržavanja njegove porodice i njega na graničnom prelazu Batrovci prilikom povratka u Srbiju, da ako je ideja bila da ga… »
Ponoš: Vučiću, ne diraj mi porodicu

Ponoš: Vučiću, ne diraj mi porodicu

Nova 19.08.2022
Osnivač pokreta "SRCE" i kandidat na nedavno održanim predsedničkim izborima, Zdravko Ponoš, obraća se javnosti nakon jučerašnjeg incidenta na graničnom prelazu Batrovci. Konferenciju za medije možete pratiti uživo na Nova.rs. Ponoš je rekao da… »
Savo Manojlović: Dezerter Vulin nastavlja politiku JUL-a

Savo Manojlović: Dezerter Vulin nastavlja politiku JUL-a

Danas 19.08.2022
Zadržavanjem Ponoša na granici dezerter Vulin je nastavio sa politikom JUL-u u pogledu prezira prema Srbima iz Hrvatske i izbeglicama, komentariše za Danas Savo Manojlović, direktor kampanje Kreni promeni zadržavanje na granici Zdravka Ponoša… »
Andrejić o zadržavanju Ponoša na Batrovcima: Bezobrazno zagorčavanje života

Andrejić o zadržavanju Ponoša na Batrovcima: Bezobrazno zagorčavanje života

N1 Info 19.08.2022
Novinar lista Danas Božidar Andrejić ocenio je zadržavanje osnivača pokreta Srbija Centar Zdravka Ponoša na graničnom prelazu Batrovci kao "veoma bezobrazno zagorčavanje života". "Ne ulazim sada da li je lider ili ne, zaista je vrhunski… »
Ponošu satima nije bio dozvoljen ulaz u Srbiju, BIA planirala da porazgovara s njim

Ponošu satima nije bio dozvoljen ulaz u Srbiju, BIA planirala da porazgovara s njim

Luftika 19.08.2022
Drugoplasirani na predsedničkim izborima i osnivač Pokreta Srce Zdravko Ponoš na kraju je uspešno prešao granicu i dozvoljeno mu je da uđe u Srbiju, nakon što su ga službenici zadržali gotovo dva sata na graničnom prelazu Batrovci. Ponoš je… »
SSP: Vulin da objasni zašto su Ponoš i njegova porodica zadržani na Batrovcima

SSP: Vulin da objasni zašto su Ponoš i njegova porodica zadržani na Batrovcima

Danas 19.08.2022
Stranka slobode i pravde (SSP) je večeras najoštrije osudila maltretiranje Zdravka Ponoša i članova njegove porodice na Batrovcima, prilikom ulaska u Srbiju i zatražila od ministra policije Aleksandra Vulina da objasni zašto je do toga došlo. SSP… »
Ponoš za Nova.rs: Policiji naređeno da nas zadrži, carinik je pretresao stvari i zavirio svuda

Ponoš za Nova.rs: Policiji naređeno da nas zadrži, carinik je pretresao stvari i zavirio svuda

Danas 18.08.2022
Osnivač Pokreta Srce i predsednički kandidat Zdravko Ponoš već sat i po, zajedno sa porodicom, čeka na graničnom prelazu Batrovci da dođu pripadnici BIA kako bi „obavili razgovor sa njim“. Kako je otkrio za Nova.rs, carinici su izvršili i… »

Vesti dana »