Povezane vesti

Novi ciklus programa „Moja prva plata“ od 22. avgusta, povećane mesečne novčane naknade

Novi ciklus programa „Moja prva plata“ od 22. avgusta, povećane mesečne novčane naknade

InfoKG 19.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisaće u ponedeljak, 22. avgusta, novi, treći javni poziv za program „Moja prva plata“. Vlada je, na predlog resornog ministarstva, usvojila izmene Uredbe o Programu podsticanja zapošljavanja mladih „Moja… »
Povećan iznos zarade u programu "Moja prva plata"! Do sada je uključeno oko 18.000 mladih

Povećan iznos zarade u programu "Moja prva plata"! Do sada je uključeno oko 18.000 mladih

Mondo 19.08.2022
Vlada Srbije saopštila je da je na današnjoj sednici usvojila izmenjenu uredbu o programu podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata". Vlada Srbije saopštila je da je na današnjoj sednici usvojila izmenjenu uredbu o programu podsticanja… »
Moja prva plata: Novi poziv, prioritet nerazvijene opštine

Moja prva plata: Novi poziv, prioritet nerazvijene opštine

Bujanovačke 19.08.2022
Bujanovac, 19. avgust 2022. Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja saopštilo je da će Nacionalna služba za zapošljavanje raspisati u ponedeljak (22. avgusta) novi, treći javni poziv za program „Moja prva plata“. Program… »

Vesti dana »

Von der Leyen uvjerena u drugi mandat na čelu EK-a

Von der Leyen uvjerena u drugi mandat na čelu EK-a

Al Jazeera pre 30 minutajoš 14 povezanih
"Luka, gde je lopta": Maestralan potez Dončića (video)

"Luka, gde je lopta": Maestralan potez Dončića (video)

Večernje novosti pre 1 satjoš 15 povezanih