Povezane vesti

Finska premijerka se testirala na drogu posle kontroverze zbog snimka sa žurke

Finska premijerka se testirala na drogu posle kontroverze zbog snimka sa žurke

Glas Amerike 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin saopštila je u petak da se testirala na drogu, nakon što je ove nedelje objavljen video snimak sa žurke na kojoj je bila sa svojim prijateljima. Takođe je poručila da nikada nije koristila narkotike. 36-godišnja Martin… »
Poljski premijer o snimcima noćnog provoda Sane Marin: S razlogom je slavila, Finska ulazi u NATO

Poljski premijer o snimcima noćnog provoda Sane Marin: S razlogom je slavila, Finska ulazi u NATO

Telegraf 19.08.2022
Finska premijerka je rekla da nikada nije koristila drogu i da njen izlazak ne utiče na posao. Premijer Poljske Mateuš Moravjecki izjavio je danas da je finska premijerka Sana Marin imala dobar razlog da izađe u noćni provod i da slavi jer će njena… »
Finska premijerka se testirala na drogu posle snimka sa žurke

Finska premijerka se testirala na drogu posle snimka sa žurke

Slobodna Evropa 19.08.2022
Premijerka Finske Sana (Sanna) Marin saopštila je da se testirala na drogu nakon objavljivanja snimaka sa žurke na kojoj se zabavlja sa prijateljima, i ponovila da nikada nije koristila ilegalne droge. "Poslednjih dana bilo je prilično teških javnih… »
"Nikad je nisam koristila": Finska premijerka Sana Marin uradila test na drogu nakon procurelih snimaka, rezultati sledeće…

"Nikad je nisam koristila": Finska premijerka Sana Marin uradila test na drogu nakon procurelih snimaka, rezultati sledeće…

Blic 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin izjavila je danas da je uradila test na drogu, nakon što se ranije ove nedelje pojavio video snimak koji pokazuje kako se zabavlja na žurci sa prijateljima. - Danas sam uradila test na drogu i rezultati će doći za nedelju… »
Finska premijerka zbog prozivki uradila test na drogu

Finska premijerka zbog prozivki uradila test na drogu

Nova 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin izjavila je danas da je uradila test na drogu, nakon što se ranije ove nedelje pojavio video snimak koji pokazuje kako se zabavlja na žurci sa prijateljima. „Danas sam uradila test na drogu i rezultati će doći za nedelju… »
Finska premijerka otkrila da je uradila test na drogu

Finska premijerka otkrila da je uradila test na drogu

Telegraf 19.08.2022
Premijerka je ponovila svoje negiranje da se ikada drogirala. Finska premijerka Sana Marin rekla je da je uradila test na drogu, nakon što su se pojavili novi snimci na kojima se vidi kako pleše sa finskom pop zvezdom. Sana Marin,(36) našla se na udaru… »
Finska premijerka uradila test na drogu

Finska premijerka uradila test na drogu

Vesti online 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin izjavila je danas da je uradila test na drogu, nakon što se ranije ove nedelje pojavio video snimak koji pokazuje kako se zabavlja na žurci sa prijateljima. – Danas sam uradila test na drogu i rezultati će doći za… »
Finska premijerka uradila test na drogu: Nikada u životu nisam koristila narkotike

Finska premijerka uradila test na drogu: Nikada u životu nisam koristila narkotike

Euronews 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin izjavila je danas da je uradila test na drogu, nakon što se ranije ove nedelje pojavio video snimak koji pokazuje kako se zabavlja na žurci sa prijateljima. "Danas sam uradila test na drogu i rezultati će doći za nedelju… »
Finska premijerka: Uradila sam test na drogu

Finska premijerka: Uradila sam test na drogu

RTS 19.08.2022
Premijerka Finske Sana Marin rekla je da je uradila test na drogu nakon što je objavljen video-snimak žurke na kojoj se zabavljala sa prijateljima. Sana Marin, koja se našla na udaru kritika nakon što je društvenim mrežama počeo da kruži… »
Razigranu finsku premijerku optužuju za blud: Nisam se drogirala, partijala sam (VIDEO)

Razigranu finsku premijerku optužuju za blud: Nisam se drogirala, partijala sam (VIDEO)

Luftika 19.08.2022
Finska premijerka Sana Marin gotovo svakodnevno je tema medija, a osim što ubrzano približava svoju državu članstvu u NATO paktu, najmlađa evropska premijerka često je na meti zbog svog prijatnog izgleda i fotografija iz privatnog života. Ovoga… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 2 satajoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 48 minutajoš 43 povezane
Englezi besni: Bacali šta su stigli u pravcu selektora (video)

Englezi besni: Bacali šta su stigli u pravcu selektora (video)

Večernje novosti pre 3 satajoš 37 povezanih