Povezane vesti

Kostić zvanično predstavljen: Pratio sam Juventus od detinjstva! (foto)

Kostić zvanično predstavljen: Pratio sam Juventus od detinjstva! (foto)

Hot sport 19.08.2022
Juventus je danas i zvanično predstavio reprezentativca Srbije, Filipa Kostića, iako je on već u vikendu za nama i upisao debitantski nastup za Staru damu. „Zaista sma srećan što sam ovde, moram to da kažem još jednom. Poslednji meč pobedili smo… »
Kostić predstavljen: Napredovaću korak po korak, zato sam tu

Kostić predstavljen: Napredovaću korak po korak, zato sam tu

Sport klub 19.08.2022
U petak je Juventus i zvanično predstavio novo pojačanje, srpskog reprezentativca Filipa Kostića koji je upisao debi i pre zvaničnog predstavljanja. „Zaista sma srećan što sam ovde, moram to da kažem još jednom. Poslednji meč pobedili smo 3:0 i… »
Kostić o prelasku u Juve: Vlahović me nagovorio!

Kostić o prelasku u Juve: Vlahović me nagovorio!

Sportske.net 19.08.2022
Fudbaleri Juventusa pripremaju se za narednu utakmicu u Seriji A protiv Sampdorije koja je na programu u ponedeljak 21. avgusta, a Filip Kostić iskoristio je priliku da kao novi član ''stare dame'' odgovara na pitanja novinara. Kostić je debitovao za… »
Kostić se predstavio navijačima Juventusa: Srbin otkrio šta mu je rekao Vlahović pre dolaska u Torino

Kostić se predstavio navijačima Juventusa: Srbin otkrio šta mu je rekao Vlahović pre dolaska u Torino

Večernje novosti 19.08.2022
SRPSKI fudbaler Filip Kostić stigao je nedavno u Juventus, a klub iz Torina je danas organizovao konferenciju na kojoj se krilni igrač obratio navijačima. Instagram / Juventus Doskorašnji član Ajntrahta nije mogao da sakrije oduševljenje što je… »
Kostić: Vlahović mi je rekao da bi voleo da igramo zajedno

Kostić: Vlahović mi je rekao da bi voleo da igramo zajedno

Dnevnik 19.08.2022
TORINO: Fudbalski reprezentativac Srbije Filip Kostić danas je zvanično predstavljen kao novi fudbaler Juventusa na Alijanc stadionu, gde je odgovarao na pitanja italijanskih medija kojima je rekao da ga je saigrač iz reprezentacije Dušan Vlahović… »
Kostić: Vlahović mi je rekao da bi voleo da igramo zajedno

Kostić: Vlahović mi je rekao da bi voleo da igramo zajedno

Nova 19.08.2022
Srpska veza tek treba da proradi na terenu Fudbalski reprezentativac Srbije Filip Kostić nedavno je postao član Juventusa, a već u prvom kolu italijanske Serije A upisao je prve minute u novom dresu. Kostić je sada otkrio i šta ga je Dušan Vlahović… »

Vesti dana »