Povezane vesti

Birfest: Više od 150.000 ljudi prošlo kroz kapije festivala za dva dana

Birfest: Više od 150.000 ljudi prošlo kroz kapije festivala za dva dana

RTS 20.08.2022
Beogradski Birfest je održao drugo uspešno veče festivala, uprkos najavljenom promenljivom vremenu. Beograđani su se masovno odazvali jednoj od omiljenih gradskih manifestacija i gromoglasno pevali zajedno sa Masimom Savićem njegove najpoznatije… »
Beer Fest saopštio da večeras nastavlja program: „Spremni smo za promenljivo vreme“

Beer Fest saopštio da večeras nastavlja program: „Spremni smo za promenljivo vreme“

Danas 20.08.2022
Preko 150,000 ljudi prošlo kroz kapije festivala za dva dana, saopšteno je iz organizacije Belgrade Beer Fest-a i dodato da se večeras, uprkos vremenskim nepogodama, očekuje regularan program. „Belgrade Beer Fest se u punoj snazi sprema za nastavak… »
Organizatori Beer Festa otkrili da li se festival održava večeras

Organizatori Beer Festa otkrili da li se festival održava večeras

Nova 20.08.2022
Belgrade Beer fest sinoć je održao drugo veče festivala, uprkos najavljenom promenljivom vremenu. Mnogi su se pitali da li će večerašnji nastupi biti otkazani zbog vremenskih uslova. Međutim, festival se u punoj snazi sprema za nastavak večeras, a… »
Ljudi koji su 10 godina mlađi izgledaju kao moj deda! Masimo priznao kako živi, čak su se i doktori začudili njegovim…

Ljudi koji su 10 godina mlađi izgledaju kao moj deda! Masimo priznao kako živi, čak su se i doktori začudili njegovim…

Kurir 20.08.2022
Pevač Masimo Savić (60) obratio se sedmoj sili i rekao da je veliki pivopija, te otkrio svoju životnu devizu. On je bio gost na "Beer festu" i otkrio da je u pravom ambijentu. - Za mene je set lista kao pisanje scenarija za film. Morate imati svoj… »
"Ljudi 10 godina mlađi od mene izgledaju kao dede": Masimo Savić nasmejao sve izjavom, pa priznao: "Volim radničko pivo"

"Ljudi 10 godina mlađi od mene izgledaju kao dede": Masimo Savić nasmejao sve izjavom, pa priznao: "Volim radničko pivo"

Blic 19.08.2022
Večeras se na Ušću održava tradicionalna beogradska manifestacija, devetnaesti "Beer Fest", koji će trajati do nedelje, 21. avgusta. Drugog dana festivala na glavnoj bini prvo su sviku započeli "Deca loših muzičara", a pored njih večeras… »
Više od 80.000 ljudi na otvaranju Beer Festa: Od večeras ulaz na festival bez uslova konzumacije

Više od 80.000 ljudi na otvaranju Beer Festa: Od večeras ulaz na festival bez uslova konzumacije

Blic 19.08.2022
Belgrade Beer fest sinoć je zvanično otvorio svoje kapije za sugrađane i posetioce iz brojnih zemalja sveta, a uprkos velikim vrućinama, Beograđani su se masovno odazvali jednoj od omiljenih gradskih manifestacija. Već prvog dana posetioci imali su… »

Vesti dana »