Povezane vesti

Svi su govorili o vanbračnom sinu Željka Šašića: „Da imam dete priznao bih ga“

Svi su govorili o vanbračnom sinu Željka Šašića: „Da imam dete priznao bih ga“

Nova 20.08.2022
Svojevremeno u medijima se govorilo o vanbračnom sinu pevača. Željko Šašić jednom prilikom govorio je o nesvakidašnjem iskustvu, kada je bio optužen da ima vanbračno dete. „Na svu sreću sve je to trajalo kratko hvala Bogu, jer su pronašli oca… »
Čitao sam papire gde piše da sam otac nekog deteta: Svi su pričali o vanbračnom sinu Željka Šašića, pevač otkrio pravu…

Čitao sam papire gde piše da sam otac nekog deteta: Svi su pričali o vanbračnom sinu Željka Šašića, pevač otkrio pravu…

Kurir 20.08.2022
Svojevremeno se pojavila priča o vanbračnom sinu iz Nemačke pevača Željka Šašića. Tada se pisalo i da je Šašić bio tužen i da ga jure za priznanje očinstva. Sam pevač pričao je o ovom događaju i otkrio šta se tada tačno desilo. - Na svu… »
Čitam papire Na kojima piše da sam ja njegov otac: Željko Šašić o vanbračnom sinu iz Nemačke - "Život su mi skratili!"

Čitam papire Na kojima piše da sam ja njegov otac: Željko Šašić o vanbračnom sinu iz Nemačke - "Život su mi skratili!"

Mondo 20.08.2022
Pevač otkrio da je zbog birokratske greške zamalo završio na sudu. Pevač otkrio da je zbog birokratske greške zamalo završio na sudu Pre izvesnog vremena se u domaćim medijima pisalo o vanbračnom sinu srpskog pevača Željka Šašića. Navodilo se… »

Vesti dana »