Povezane vesti

Vozač GSP-a organizovao protest, pa dobio otkaz: ”Meni je ta firma druga kuća, a njima krava muzara”

Vozač GSP-a organizovao protest, pa dobio otkaz: ”Meni je ta firma druga kuća, a njima krava muzara”

Pravda 20.08.2022
Jedan od vozača GSP koji je u junu i julu učestvovao u organizaciji protesta nezadovoljnih radnika tog preduzeća, pa zbog toga bio suspendovan, proteklih dana dobio je i otkaz ugovora o radu. Zoran Stefanović tvrdi da je otkaz dobio nezakonito, i… »
Vozač GSP-a: U Beogradu većina vozila javnog prevoza neispravna

Vozač GSP-a: U Beogradu većina vozila javnog prevoza neispravna

N1 Info 20.08.2022
Vozač Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) Zoran Stefanović koji je nedavno dobio otkaz, izjavio je da je mnogo neregularnosti u tom preduzeću i da u 80 do 85 odsto slučajeva vozila izlaze neispravna u saobraćaj. On je za vikend izdanje lista… »
Stefanović (GSP): U Beogradu većina vozila javnog prevoza neispravna

Stefanović (GSP): U Beogradu većina vozila javnog prevoza neispravna

Novi magazin 20.08.2022
Vozač Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) Zoran Stefanović koji je nedavno dobio otkaz, izjavio je da je mnogo neregularnosti u tom preduzeću i da u 80 do 85 odsto slučajeva vozila izlaze nispravna u saobraćaj. On je za vikend izdanje lista Danas… »
„Meni je ta firma druga kuća, dok je njima samo krava muzara“: Vozač GSP organizovao protest, pa dobio otkaz

„Meni je ta firma druga kuća, dok je njima samo krava muzara“: Vozač GSP organizovao protest, pa dobio otkaz

Danas 20.08.2022
Jedan od vozača GSP koji je u junu i julu učestvovao u organizaciji protesta nezadovoljnih radnika tog preduzeća, pa zbog toga bio suspendovan, proteklih dana dobio je i otkaz ugovora o radu. Zoran Stefanović tvrdi da je otkaz dobio nezakonito, i… »
„U Beogradu je većina vozila javnog prevoza neispravna“

„U Beogradu je većina vozila javnog prevoza neispravna“

Nova 20.08.2022
Vozač Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) Zoran Stefanović koji je nedavno dobio otkaz, izjavio je da je mnogo neregularnosti u tom preduzeću i da u 80 do 85 odsto slučajeva vozila izlaze nispravna u saobraćaj. On je za vikend izdanje lista Danas… »

Vesti dana »