Povezane vesti

"Naša ljubav je bila strasna i iskrena": Aca Lukas otkriva da je godinu dana bio u vezi sa Ksenijom Pajčin: "Molio sam je da…

"Naša ljubav je bila strasna i iskrena": Aca Lukas otkriva da je godinu dana bio u vezi sa Ksenijom Pajčin: "Molio sam je da…

Blic 20.08.2022
Pevač Aca Lukas je u svojoj autobiografskoj knjizi "Ovo sam ja" otkrio detalje iz života koji nisu bili poznati javnosti. Tako u jednom delu knjige opisuje i u kakvim odnosima je bio sa tragično nastradalom pevačicom Ksenijom Pajčin. Kako se može… »
Godinu dana bio u tajnoj vezi sa ksenijom Pajčin, a onda ga žena provalila: Pevač napravio grešku - "Psovala, klela..."

Godinu dana bio u tajnoj vezi sa ksenijom Pajčin, a onda ga žena provalila: Pevač napravio grešku - "Psovala, klela..."

Mondo 20.08.2022
Aca Lukas je u svojoj autobiografiji otkrio detalje romanse s tragično nastradalom pevačicom, ali i SMS poruku koja ga je koštala braka. Aca Lukas je u svojoj autobiografiji otkrio detalje romanse s tragično nastradalom pevačicom, ali i SMS poruku… »
Lukas godinu dana živeo sa Ksenijom Pajčin, bili u strastvenoj vezi: Pevač tražio samo jedno od nje, to je poštovala…

Lukas godinu dana živeo sa Ksenijom Pajčin, bili u strastvenoj vezi: Pevač tražio samo jedno od nje, to je poštovala…

Kurir 20.08.2022
Pevačica Ksenija Pajčin tragično je nastradala 16. marta pre 12 godina. Tog 16. marta 2010. ju je u njenom stanu u Nikšićkoj ulici usmrtio dečko Filip Kapisoda, koji je potom izvršio samoubistvo. Pevač Aca Lukas izdao je autobiografsku knjigu "Ovo… »

Vesti dana »