Povezane vesti
Begeč i Ulica Filipa Višnjića u Novom Sadu bez vode
Moj Novi Sad 20.08.2022
Naselje Begeč i Ulica Filipa Višnjića u Novom Sadu su trenutno bez vode, obaveštavaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija". Zbog havarije na pogonskoj pumpi, naselje Begeč je bez vode. Stabilizacija u vodosnabdevanju očekuje se u poslepodnevnim časovima. Bez… »
Deo Podbare bez vode zbog havarije
Radio 021 20.08.2022
Ulica Filipa Višnjića na Podbari trenutno nema vode. Razlog je sanacija havarije. Kako najavljuju iz Vodovoda i kanalizacija, ulica će bez vode biti do 14 časova. "Postoji mogućnost da, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže bude produžena… »
Vesti dana »
Razorni zemljotresi u Venecueli: 589 mrtvih, snimci katastrofe iz vazduha
BBC News pre 1 satjoš 57 povezanih
Uhapšene tri osobe zbog bacanja bombe na kuću u Nehruovoj ulici: Policija traga za još jednim saučesnikom
Nova pre 1 satjoš 35 povezanih
Radić: „Napustio sam zemlju kada su objavili snimke moje maloletne kćerke na televiziji“
Serbian News Media pre 3 satajoš 16 povezanih




