Povezane vesti
"Rudarila" kriptovalute, pa je udarila struja! Na godišnjicu smrti policajke Majke sahrana poginulog policajca Božidara
Blic 20.08.2022
Na današnji dan pre godinu dana, Maja Marković (37), zaposlena u MUP-u, poginuila je kada ju je udarila struja na terasi dok je nameštala kabl na računarima kojima je "rudarila" kriptovalutu itirijum. U trenutku nesreće, Maja je bila u stanu sa ćerkama… »
Pripadnica srpskog MUP poginula od računara: Tragedija koja je potresla Beograd, majka 2 dece stradala rudareći kriptovalute
Kurir 20.08.2022
Godinu dana od strašne tragedije. Na današnji dan, pre tačno godinu dana, sahranjena je pripadnica MUP Maja Marković (37) iz Beograda, koja je tragično nastradala kad ju je udarila struja na terasi njenog stana dok je nameštala kabl na računarima kojima… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza Srbije: Topao ponedeljak, zahlađenje od utorka i najave mrazeva
Naslovi.ai pre 1 satjoš 36 povezanih
Bratina: Nikad nisam rekao da studenti treba da budu izloženi nasilju
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih





