Povezane vesti

"Strašno mi je, muči me i mlađe unuče, Bože, šta mi uradi": Teška ispovest bake koju je silovao unuk u Ilandži

"Strašno mi je, muči me i mlađe unuče, Bože, šta mi uradi": Teška ispovest bake koju je silovao unuk u Ilandži

Telegraf 20.08.2022
"Joj, Bože moj, šta me zadesilo, šta je ovo ja ne znam, sve negiram i govorim sebi da to nije on bio" S. P. (71), koju je tokom proteklog vikenda u mestu Ilandža kod Alibunara prebio i silovao unuk D. P. (17), gušeći se u suzama za Telegraf kaže da… »
"Hteo je sve da nas zakolje, lomio po kući": Baka koju je unuk silovao otkrila šta je prethodilo napadu!

"Hteo je sve da nas zakolje, lomio po kući": Baka koju je unuk silovao otkrila šta je prethodilo napadu!

Mondo 20.08.2022
Baka koju je silovao unuku u mesto Ilindža kod Pančeva na saslušanju je rekla da je maloletnik i ranije pretio nožem njoj i njegovom mlađem bratu. Baka koju je silovao unuku u mesto Ilindža kod Pančeva na saslušanju je rekla da je maloletnik i… »
"Pretio nam JE nožem, razbijao po kući, govorio DA će nas ubiti": Saslušana baba koju je silovao maloletni unik, otkrila…

"Pretio nam JE nožem, razbijao po kući, govorio DA će nas ubiti": Saslušana baba koju je silovao maloletni unik, otkrila…

Blic 20.08.2022
S. P. (71), koju je tokom proteklog vikenda prebio i silovao unuk D. P. (17), dala je izjavu u Višem javnom tužilaštvu u Pančevu i prepričala je sve što se dogodilo te noći, ali i navela da joj je unuk pretio mesecima unazad, da je pretio nožem i… »
Maloletnik koji je silovao svoju babu nasrtao nožem na nju i brata

Maloletnik koji je silovao svoju babu nasrtao nožem na nju i brata

Nova 20.08.2022
Prema nezvaničnim saznanjima, u drugoj sobi je za vreme napada spavao drugi unuk (16), a treće unuče, devojčica, predata je hraniteljskoj porodici. S. P. (71), koju je tokom proteklog vikenda prebio i silovao unuk D. P. (17), dala je izjavu u Višem… »
"Hteo je da nas pobije": Maloletnik koji je prebio i silovao svoju babu u Ilandži nasrtao nožem na nju i brata

"Hteo je da nas pobije": Maloletnik koji je prebio i silovao svoju babu u Ilandži nasrtao nožem na nju i brata

Telegraf 20.08.2022
Inače, kako smo nezvanično saznali, u drugoj sobi je za vreme napada spavao drugi unuk (16), a treće unuče, devojčica, predata je hraniteljskoj porodici. S. P. (71), koju je tokom proteklog vikenda prebio i silovao unuk D. P. (17), dala je izjavu u… »

Vesti dana »