Povezane vesti

Apel majke autističnog deteta: Usvojite Zakon roditelj-negovatelj

Apel majke autističnog deteta: Usvojite Zakon roditelj-negovatelj

NoviSad.com 20.08.2022
Novi Sad - Novosađanka Mila Kaić, majka troje dece od kojih je jedno autistično sa pridruženim bolestima (stanjima), apelovala je na vlasti da usvoje Zakon roditelj-negovatelj. Njen apel velikom brzinom širi se društvenim mrežama, a reakcije vlasti… »
Novosađanka moli da se usvoji Zakon roditelj-negovatelj: "Imam 44 godina, osećam se kao da imam 74"

Novosađanka moli da se usvoji Zakon roditelj-negovatelj: "Imam 44 godina, osećam se kao da imam 74"

Radio 021 20.08.2022
Društvenim mrežama se velikom brzinom proširio apel Novosađanke Mile Kaić da se usvoji Zakon roditelj-negovatelj. Kako je napisala, ima troje dece, od kojih je najmlađe autistično sa pridruženim stanjima. "Kažem, imam 44 godine a osećam se kao… »
Novosađanka Mila je majka autističnog dečaka i inspiracija: Molim Vladu da jednom i ‘nas’ stave na dnevni red

Novosađanka Mila je majka autističnog dečaka i inspiracija: Molim Vladu da jednom i ‘nas’ stave na dnevni red

Luftika 20.08.2022
– Imati dete sa autizmom znači imati jedno sasvim lepo, mirno popodne, koje će se završiti verovatno odlaskom u Urgentni i boravkom u bolnici od sedam do deset dana. Dete će vikati, vama će u bolnici govoriti “Mama, smirite ga”, a ono vas neće… »

Vesti dana »