Povezane vesti

Više nije tajna: Raskinuli Karić i Jovana, zbog ovoga je došlo do kraha ljubavi

Više nije tajna: Raskinuli Karić i Jovana, zbog ovoga je došlo do kraha ljubavi

Svet & Skandal 21.08.2022
Raskinuli Karić i Jovana – vest koja je mnoge iznenadila Jovana Ljubisavljević i Stefan Karić važili su za jedan od najskladnijih rijaliti parova. Iako su mnogi očekivali da će svoju ljubav uskoro krunisati brakom u javnost je dospela informacija… »
Istina neka ostane u Zadruzi 3! Dalila Dragojević otvorila dušu nakon Karićevog raskida sa misicom: On je sjajan momak!

Istina neka ostane u Zadruzi 3! Dalila Dragojević otvorila dušu nakon Karićevog raskida sa misicom: On je sjajan momak!

Kurir 21.08.2022
Rijaliti učesnik Stefan Karić otkrio je da je stavio tačku na odnos sa voditeljkom Jovanom Ljubisavljević. Kako je rekao došlo je do pritiska sa svih strana, nakon čega mu je bilo potrebno da se oseti ponovo slobodnim. Nakon toga, Dalila… »
Stefan Karić se iz hira dopisivao sa drugom devojkom!

Stefan Karić se iz hira dopisivao sa drugom devojkom!

Svet plus 21.08.2022
Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić, kako kaže iz hira se dopisivao sa drugom devojkom ali to nije razlog njegovog raskida sa Jovanom Ljubisavljević. Sve je iznenadila vest o raskidu Stefana Karića i Jovane Ljubisavljević, a Stefan je u emsiji… »
Dalila Dragojević: Neka istina ostane u rijalitiju Zadruga 3!

Dalila Dragojević: Neka istina ostane u rijalitiju Zadruga 3!

Svet plus 21.08.2022
Karić je na samom početku emisije, odgovorio na pitanja gledalaca i priznao da li misli da je Dalila Dragojević zaista bila zaljubljena u njega, a onda se oglasila i ona. Neka istina ostane u rijalitiju Zadruga 3! Stefan Karić priznao je da više nije… »
Osman Karić progovorio o raskidu Stefana i Jovane, otkrio detalje: "sve sam sumnjao"

Osman Karić progovorio o raskidu Stefana i Jovane, otkrio detalje: "sve sam sumnjao"

Blic 20.08.2022
Sve je iznenadila vest da su Stefan Karić i Jovana Ljubisavljević raskinuli, a tim povodom oglasio se Stefanov otac, Osman Karić. Osman je otkrio da li mu se Stefan poverio i priznao uzroke ovako drastične odluke, s obzirom da su on i misica u dugoj i… »
Raskinuli Stefan Karić i misica: Zadrugar otkrio razlog: "Nisam dobro psihički, neću neko da me guši"

Raskinuli Stefan Karić i misica: Zadrugar otkrio razlog: "Nisam dobro psihički, neću neko da me guši"

Blic 20.08.2022
Stefan Karić nedavno je izašao iz Bele kuće, a na samom izlasku ga je sačekala, kako je on tada rekao, njegova najveća ljubav, Jovana Ljubisavljević. Ubrzo zatim su krenule spekulicaje da li će ovaj ljubavni par odoleti svim iskušenjima i… »

Vesti dana »