Povezane vesti

Muža sam ostavila kad sam saznala da me prevario: Goca Božinovska o muškarcima - "Muvaju me mlađi"

Muža sam ostavila kad sam saznala da me prevario: Goca Božinovska o muškarcima - "Muvaju me mlađi"

Mondo 21.08.2022
Pevačica Goca Božinovska otkrila da je partneri nikada nisu ostavljali. Pevačica Goca Božinovska otkrila da je partneri nikada nisu ostavljali Goca Božinovska je decenijama na estradi, a nedavno je dospela u žižu javnosti zbog sina Mirka, koji se… »
Goca Božinovska: Ja sam fatalna žena, ali me mlađi ne interesuju

Goca Božinovska: Ja sam fatalna žena, ali me mlađi ne interesuju

Nova 21.08.2022
Pevačica Goca Božinovska godinama unazad je sinonim za damu koja svoje godine i te kako ume da nosi i uspešno odoleva vremenu kada je u pitanju fizički izgled i energija, a recept je samo jedan. Ona je istakla da nikad ne razmišlja o godinama. „Ne… »
Ja sam fatalna žena, udvaraju mi se mlađi, živim 300 na sat i Ne spavam! Goca Božinovska bez dlake na jeziku o muškarcima!

Ja sam fatalna žena, udvaraju mi se mlađi, živim 300 na sat i Ne spavam! Goca Božinovska bez dlake na jeziku o muškarcima!

Kurir 21.08.2022
Pevačica Goca Božinovska godinama unazad je sinonim za damu koja svoje godine i te kako ume da nosi i uspešno odoleva vremenu kada je u pitanju fizički izgled i energija, a recept je samo jedan. Ona je istakla da nikad ne razmišlja o godinama. - Ne… »

Vesti dana »