Povezane vesti

Oglasio se borilovićev brat Boško: Potresnim rečima izjavio saučešće porodicama žrtava masakra, pa poručio ovo!

Oglasio se borilovićev brat Boško: Potresnim rečima izjavio saučešće porodicama žrtava masakra, pa poručio ovo!

Kurir 21.08.2022
Boško Borilović, brat Vuka Borilovića, koji je počionio stravičan masakr na Cetinju usmrtivši 10, a ranivši šest osoba, obratio se redakciji RTV Cetinje sa molbom da njegovo pismo bude objavljeno. Ovim putem želim da se obratim i izjavim… »
Brat ubice sa Cetinja: Niti mu groba znam, niti želim da znam

Brat ubice sa Cetinja: Niti mu groba znam, niti želim da znam

N1 Info 21.08.2022
Boško Borilović, brat ubice sa Cetinja Vuka Borilovića, obratio se redakciji RTV Cetinje, kojoj je poslao pismo, uz molbu da bude objavljeno. On je u pismu izjavio sačučešće porodicama i komšijama nastradalih i dodao da niti zna, niti želi da zna… »
Oglasio se brat masovnog ubice sa Cetinja Vuka Borilovića

Oglasio se brat masovnog ubice sa Cetinja Vuka Borilovića

Nova 21.08.2022
Boško Borilović, brat masovnog ubice sa Cetinja Vuka Borilovića, obratio se redakciji RTV Cetinje, kojoj je poslao pismo, uz molbu da bude objavljeno. Pismo koje objavljuje RTV Cetinje prenosimo u celosti. „Ovim putem želim da se obratim i izjavim… »
Presudio bih mu da sam znao, ne zanima me gde mu je grob: Oglasio se brat ubice sa Cetinja, poslao pismo javnosti

Presudio bih mu da sam znao, ne zanima me gde mu je grob: Oglasio se brat ubice sa Cetinja, poslao pismo javnosti

Mondo 21.08.2022
Oglasio se brat ubice sa Cetinja! Oglasio se brat ubice sa Cetinja! Boško Borilović, brat Vuka Borilovića koji je na Cetinju ubio više ljudi u nezapamćenom masakru, obratio se redakciji RTV Cetinje sa molbom da se objavi njegovo pismo. "Ovim putem… »
Brat Vuka Borilovića: "Da mi je jedna dlaka na glavi u životu promislila da je za takvo zlodelo rođen moja bi mu ruka…

Brat Vuka Borilovića: "Da mi je jedna dlaka na glavi u životu promislila da je za takvo zlodelo rođen moja bi mu ruka…

Večernje novosti 21.08.2022
BOŠKO Borilović, brat Vuka Borilovića obratio se redakciji lokalne RTV CETINJE sa molbom da objave njegovo pismo. Foto: S. Đ./Instagram/socijaldemokratecrnegore - Ovim putem želim da se obratim i izjavim saučešće porodicama i komšijama… »
"Žao mi je što ja i moja porodica nismo na mestu ubijenih, uništeni smo" Brat ubice sa Cetinja uputio pismo javnosti

"Žao mi je što ja i moja porodica nismo na mestu ubijenih, uništeni smo" Brat ubice sa Cetinja uputio pismo javnosti

Srbija danas 21.08.2022
Boško Borilović, brat Vuka Borilovića, koji je počionio stravičan masakr na Cetinju usmrtivši 10, a ranivši šest osoba, obratio se redakciji RTV Cetinje sa molbom da njegovo pismo bude objavljeno. - Ovim putem želim da se obratim i izjavim… »
"Da sam znao da je za takvo zlodelo rođen, moja bi mu ruka presudila": Oglasio se brat Vuka Borilovića

"Da sam znao da je za takvo zlodelo rođen, moja bi mu ruka presudila": Oglasio se brat Vuka Borilovića

Telegraf 21.08.2022
Borilović je naveo da bratu "niti groba zna, niti želi da zna" Boško Borilović, brat masovnog ubice sa Cetinja Vuka Borilovića, obratio se redakciji RTV Cetinje, kojoj je poslao pismo, uz molbu da bude objavljeno. Pismo koje objavljuje RTV Cetinje… »

Vesti dana »