Povezane vesti

Kad Miloš skupi snagu progovoriće o zločinu: Prijatelji pružili podršku ocu ubijenih dečaka sa Cetinja

Kad Miloš skupi snagu progovoriće o zločinu: Prijatelji pružili podršku ocu ubijenih dečaka sa Cetinja

Kurir 21.08.2022
Miloš Martinović, koji je u krvavom piru na Cetinju ostao bez supruge Nataše, sinova Marka i Mašana, kao i kuma Milana Mitrovića, osam dana nakon masakra oglasio se na svom Fejsbuk profilu potresnom porukom. Martinović je na profilu objavio niz… »
"Da sam znao da je rođen za takvo zlo, moja bi mu ruka presudila": Brat Vuka Borilovića uputio pismo porodicama ubijenih na…

"Da sam znao da je rođen za takvo zlo, moja bi mu ruka presudila": Brat Vuka Borilovića uputio pismo porodicama ubijenih na…

Blic 21.08.2022
Boško Borilović, brat Vuka Borilovića obratio se redakciji "RTV Cetinje" sa molbom da se objavi njegovo pismo upućeno porodicama i komšijama nastradalih u užasnom masakru na Cetinju koji je počinio njegov brat krvavog 12. avgusta ove godine, i u… »
"Sve JE već: Ispričano..." Prva izjava Miloša Martinovića koji je u masakru na Cetinju ostao bez sinova, žene i kuma…

"Sve JE već: Ispričano..." Prva izjava Miloša Martinovića koji je u masakru na Cetinju ostao bez sinova, žene i kuma…

Blic 20.08.2022
Nemamo o čemu da pričamo, sve je već ispričano - rekao je za "Blic" kratko Miloš Martinović, muškarac koji je u masakru na Cetinju ostao bez dva sina - Marka (11) i Mašana (8), supruge Nataše i kuma Milana Mitrovića koji je pokušao da ih spase… »

Vesti dana »