Povezane vesti
Vučić: "Nema više ruske nafte za nas, od novembra smo pod sankcijama"
Telegraf 21.08.2022
"Nema više ruske nafte za nas", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, obraćajući se naciji zbog situacije na KIM, podsetio je da će Srbija od 1. novembra da bude pod sankcijama za rusku naftu. On je posle sastanka sa predstavnicima Srba sa… »
Vučić: Od 1. novembra smo pod sankcijama
Nova 21.08.2022
Predsednik Srbije otkrio je danas da će Srbija od 1. novembra da bude pod sankcijama za rusku naftu. On je nakon sastanka sa predstavnicima Srba sa Kosova govorio o organizaciji Evroprajda i mogućnosti otkazivanja te manifestacije te zaključio da nam je… »
Vesti dana »
Da li ste ikada videli manji ofsajd? Zbog ovoga Kolumbija nije savladala Portugal
Telegraf pre 3 minutajoš 9 povezanih
Engleska nije dozvolila iznenađenje: "Gordi albion" dodao gas i srušio Panamu na Mundijalu
Večernje novosti pre 2 satajoš 8 povezanih
AP: Vučić najavio ostavku za nekoliko nedelja, otvorio put prevremenim izborima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Američka vojska izvršila dodatne napade na Iran: "Odgovor na iransku agresiju protiv komercijalnih brodova"
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 3 povezane



