Povezane vesti

Ugradnja silikona je bila bolnija od carskog reza! Ela Dvornik progovorila o operaciji grudi - Nisam mogla da ustanem!

Ugradnja silikona je bila bolnija od carskog reza! Ela Dvornik progovorila o operaciji grudi - Nisam mogla da ustanem!

Mondo 21.08.2022
Popularna hrvatska blogerka i ćerka pokojnog Dina Dvornika, Ela progovorila je o bolovima koje je trpela nakon operacije grudi. Popularna hrvatska blogerka i ćerka pokojnog Dina Dvornika, Ela progovorila je o bolovima koje je trpela nakon operacije… »
Ćerka Dina Dvornika o ugradnji silikona: „Bilo mi je bolnije nego carski rez“

Ćerka Dina Dvornika o ugradnji silikona: „Bilo mi je bolnije nego carski rez“

Nova 21.08.2022
Ela Dvornik, ćerka muzičara Dina Dvornika i unuka čuvenog glumca Borisa Dvornika, govorila je o bolovima nakon ugradnje silikona. Ela Dvornik govorila je o ugradnji silikona, a bol koji je tada osetila uporedila sa onim nakon carskog reza. „Iskreno… »
Ćerka Dina Dvornika ugradila silikone, pa sad otkrila kroz kakav pakao je prošla: "Ništa nisam mogla da uradim, gore je od…

Ćerka Dina Dvornika ugradila silikone, pa sad otkrila kroz kakav pakao je prošla: "Ništa nisam mogla da uradim, gore je od…

Blic 21.08.2022
Blogerka i ćerka pokojnog pevača Dina Dvornika, Ela, majka je dve devojčice i spoznala je bolove carskog reza, ali kaže da to nije ništa naspram onoga što je osetila kada je išla na operaciju grudi. Ela je u jednom intervjuu nedavno govorila o tome… »
Više me bolelo kad sam ugradila silikone od carskog reza: Ela Dvornik otvoreno o operaciji grudi, priznala i od čega je…

Više me bolelo kad sam ugradila silikone od carskog reza: Ela Dvornik otvoreno o operaciji grudi, priznala i od čega je…

Kurir 21.08.2022
Blogerka i ćerka pokojnog pevača Dina Dvornika, Ela, majka je dve devojčice i spoznala je bolove carskog reza, ali kaže da to nije ništa naspram onoga što je osetila kada je išla na operaciju grudi. Ela je u jednom intervjuu nedavno govorila o tome… »

Vesti dana »