Povezane vesti

Novi konkurs za "Moju prvu platu", zarada od 25.000 do 30.000 dinara

Novi konkurs za "Moju prvu platu", zarada od 25.000 do 30.000 dinara

Nova ekonomija 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) ponovo je raspisala javni poziv za realizaciju programa Moja prva plata, čiji je cilj podsticanje zapošljavanja mladih. Tokom tog programa mesečne zarade kandidata sa srednjom školom biće 25.000, a onih sa… »
PKS poziva kompanije da konkurišu za program podrške 'Moja prva plata'

PKS poziva kompanije da konkurišu za program podrške 'Moja prva plata'

Novi magazin 22.08.2022
Privredna komora Srbije (PKS) pozvala je danas kompanije da konkurišu za program podrške "Moja prva plata" koji je raspisala Nacionalna služba za zapošljavanje, a koji se realizuje uz podršku Ministarstva za rad, Ministarstva finansija Srbije i… »
Raspisan javni poziv za program Moja prva plata

Raspisan javni poziv za program Moja prva plata

Pressek 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata”, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji… »
Počinje program "Moja prva plata" za 2022. godinu: Prvi uslov je da nemate više od 30 godina, a ovo su ostali

Počinje program "Moja prva plata" za 2022. godinu: Prvi uslov je da nemate više od 30 godina, a ovo su ostali

Telegraf 22.08.2022
Za ovu godinu je planirano da se u program "Moja prva plata" uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina, sa najmanje srednjim obrazovanjem i bez radnog iskustva. Nacionalna služba za zapošljavanje je 22. avgusta raspisala Javni poziv za realizaciju… »
Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

OK radio 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata", koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima… »
NSZ raspisala javni poziv za program „Moja prva plata“

NSZ raspisala javni poziv za program „Moja prva plata“

RTK 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“. Za ovu godinu je planirano da se u program uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina, sa… »
NZS: Raspisan treći javni poziv za program „Moja prva plata“

NZS: Raspisan treći javni poziv za program „Moja prva plata“

Jugmedia 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo… »
Ako želite 30.000 mesečno, prijavite se! Nova šansa za prvi posao: Radno iskustvo se ne traži a ovo je ključni uslov

Ako želite 30.000 mesečno, prijavite se! Nova šansa za prvi posao: Radno iskustvo se ne traži a ovo je ključni uslov

Kurir 22.08.2022
BEOGRAD - Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) Srbije raspisala je danas novi, treći javni poziv za program "Moja prva plata", kojim se daje mogućnost mladima koji nemaju radno iskustvo da obave praksu na konkretnim poslovima kod poslodavca radi… »
Objavljen poziv za "Moju prvu platu": Predstoje četiri faze, prvi na potezu poslodavci

Objavljen poziv za "Moju prvu platu": Predstoje četiri faze, prvi na potezu poslodavci

Radio 021 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata", koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će… »
Poziv za „moju prvu platu“

Poziv za „moju prvu platu“

Glas Šumadije 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo… »
Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

N1 Info 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata", koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima… »
NSZ raspisala treći javni poziv za program ‘Moja prva plata’

NSZ raspisala treći javni poziv za program ‘Moja prva plata’

Radio sto plus 22.08.2022
Prva faza programa je, kako je navedeno, namenjena isključivo poslodavcima, koji će od danas do 22. septembra moći da se prijave za učešće u programu na sajtu www.mojaprvaplata.gov.rs. Druga faza je namenjena nezaposlenim licima, koja će za… »
Ko i gde može da se prijavi za novi krug programa “Moja prva plata“?

Ko i gde može da se prijavi za novi krug programa “Moja prva plata“?

Biznis.rs 22.08.2022
oktobar je mesec za konkurisanje nezaposlenih lica. Nacionalna služba za zapošljavanje je raspisala javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih “Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze… »
Javni poziv za „Moju prvu platu“: Za fakultetski obrazovane 30.000 dinara

Javni poziv za „Moju prvu platu“: Za fakultetski obrazovane 30.000 dinara

Nova 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje danas je raspisala javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata". Za ovu godinu je planirano da se u program „Moja prva plata“ uključi do 10.000 mladih… »

Vesti dana »