Povezane vesti

„Neka marakana izjednači, a mi ćemo pobediti“: Veliki sam optimista, Zvezda je dosta veći klub od Makabija! (video)

„Neka marakana izjednači, a mi ćemo pobediti“: Veliki sam optimista, Zvezda je dosta veći klub od Makabija! (video)

Hot sport 22.08.2022
Fudbaleri Crvene zvezde i Makabija u utorak od 21 čas igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona, a prvi meč u Izraelu dobio je tim iz Haife rezultatom 3:2, ništa što je nemoguće dostići za petostrukog uzastopnog prvaka Srbije. Uoči utakmice… »
Pjero u nedoumici za Zvezdu - Psiholozi spremali igrače Makabija za pakao!

Pjero u nedoumici za Zvezdu - Psiholozi spremali igrače Makabija za pakao!

Sportske.net 22.08.2022
Fudbaleri Makabija iz Haife stigli su u Beograd gde ih sutra očekuje revanš meč plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona. Još juče, ekspedicija Makabija krenula je put prestonice Srbije kako bi danas imali čitav dan ispred sebe da se adaptiraju… »
Zvezda za prvu od dve Lige šampiona u nizu: Šansa koja se ne propušta

Zvezda za prvu od dve Lige šampiona u nizu: Šansa koja se ne propušta

Večernje novosti 22.08.2022
TAKVA prilika nikako ne bi smela da se propusti. Crvena zvezda je došla u situaciju da u svojoj ruci drži dve Lige šampiona, obezbedi sebi lepu i mirnu budućnost, punu kasu, fudbalsku dominaciju u Srbiji i regionu... FOTO: M. Vukadinović Pred njom je… »
Treba li Stanković da menja startnu postavu u odnosu na Haifu? Ovo su opcije!

Treba li Stanković da menja startnu postavu u odnosu na Haifu? Ovo su opcije!

Sportske.net 22.08.2022
Crvena zvezda ove sezone ima veliki ofanzivni potencijal, što dokazuje iz meča u meč, bez obzira na poraz u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Makabija u Haifi. Crveno-beli su taj meč izgubili sa 3:2, pa će sutra od 21 čas… »

Vesti dana »