Povezane vesti

Povećan iznos mesečne zarade u programu “Moja prva plata”

Povećan iznos mesečne zarade u programu “Moja prva plata”

Jug press 22.08.2022
NIŠ Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je novi, treći javni poziv za program „Moja prva plata“, saznajemo od Bobana Matića, direktora Nacionalne službe za zapošljvanje, Filijala Niš. Cilj programa je osposobljavanje za samostalan rad… »
NSZ raspisala treći javni poziv za program ‘Moja prva plata’

NSZ raspisala treći javni poziv za program ‘Moja prva plata’

IndeksOnline 22.08.2022
BEOGRAD – Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) Srbije raspisala je danas novi, treći javni poziv za program “Moja prva plata”, kojim se daje mogućnost mladima koji nemaju radno iskustvo da obave praksu na konkretnim poslovima kod poslodavca… »
Počinje realizacija programa „Moja prva plata“ za 2022. godinu

Počinje realizacija programa „Moja prva plata“ za 2022. godinu

InfoKG 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje je danas raspisala Javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ. Plan je da se uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina. Program će biti realizovan… »
Nsz raspisala javni poziv za program „Moja prva plata“

Nsz raspisala javni poziv za program „Moja prva plata“

iKragujevac 22.08.2022
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je javni poziv za realizaciju ovogodišnjeg programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“. Za ovu godinu je planirano da se u program uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina, sa… »
PKS poziva kompanije da konkurišu za program podrške ‘Moja prva plata’

PKS poziva kompanije da konkurišu za program podrške ‘Moja prva plata’

Radio sto plus 22.08.2022
Prijava poslodavaca u trećem ciklusu „Moje prve plate“ počinje danas i traje do 22. septembra, a u programu mogu učestvovati svi privredni subjekti koji posluju na teritoriji Srbije, preduzetnici, mikro, mala, srednja i velika preduzeća… »

Vesti dana »