Povezane vesti

Kazemiro stigao na stadion i razgalio navijače: ‘Došao sam u najveći klub u Engleskoj – Da sam se ja pitao igrao bih…

Kazemiro stigao na stadion i razgalio navijače: ‘Došao sam u najveći klub u Engleskoj – Da sam se ja pitao igrao bih…

Hot sport 22.08.2022
Došao je da podrži svoje nove saigrače! Večeras se od 21h na ‘Teatru snova’ odigrava najveći duel engleskog klupskog fudbala – Mančester junajted protiv Liverpula. Iako ‘Crveni đavoli’ godinama nisu na onom nivou kakvi su bili nekada… »
United for $ale: Hiljade navijača ispred Old Traforda

United for $ale: Hiljade navijača ispred Old Traforda

Sport klub 22.08.2022
Manje od pola sata ostalo je do početka utakmice između Mančester junajteda i Liverpula, a više hiljada navijača Crvenih đavola i dalje je isped stadiona. Oko sat vremena pred početak meča više hiljada navijača Junajteda, uz povike protiv… »
Kazemiro stigao u Mančester i najavio - titulu!

Kazemiro stigao u Mančester i najavio - titulu!

Sportske.net 22.08.2022
Kazemiro je stigao u Mančester! Veliki broj navijača napravio je doček ispred ''Old Traforda'' za brazilskog fudbalera. Kazemiro je pre dolaska u Englesku istakao da želi da mu se ispune dve želje: da Ronaldo ostane u Junajtedu i da sa ''crvenim… »
Kazemiro stigao na Old Traford pred derbi sa Liverpulom

Kazemiro stigao na Old Traford pred derbi sa Liverpulom

Sport klub 22.08.2022
Brazilac Kazemiro se danas na konferenciji za medije u Madridu uz suze oprostio od Real Madrida, a večeras je već stigao u novi klub - Mančester Junajted. Kazemiro se pojavio na Old Trafordu sat i po pre početka najvećeg derbija engleskog fudbala… »
Protesti u mančesteru - navijači ruše ograde i pale baklje: Sprema se haos pred derbi Engleske, a sve zbog njih! (video)

Protesti u mančesteru - navijači ruše ograde i pale baklje: Sprema se haos pred derbi Engleske, a sve zbog njih! (video)

Mondo 22.08.2022
Vlasnici Mančester junajteda, porodica Glejzer, glavni su razlog za velike proteste navijača kluba. Vlasnici Mančester junajteda, porodica Glejzer, glavni su razlog za velike proteste navijača kluba. Tradicionalno najveći derbi engleskog fudbala… »
Nagli prekid protesta: Navijači krenuli da smenjuju upravu Junajteda, a onda se pojavilo veliko pojačanje i svi otišli za…

Nagli prekid protesta: Navijači krenuli da smenjuju upravu Junajteda, a onda se pojavilo veliko pojačanje i svi otišli za…

Večernje novosti 22.08.2022
BRAZILSKI fudbaler Karlos Enrike Kazemiro je danas stigao u Mančester i večeras će ga slavni engleski klub predstaviti kao svoje najnovije pojačanje. FOTO: AP Casemiro has arrived at Old Trafford. #MUFC pic.twitter.com/GsrHJxNLNd — OWURA YESU… »

Vesti dana »